Nissan представляє концепт Nissan Hyper Adventure для мандрівників > Gercek Tesisat

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Adventure для мандрівників

Цифровий концепт – це спортивний позашляховик, створений для тих, хто захоплюється подорожами на природі та веде екологічний спосіб життя.

Перебування в дорозі протягом тривалого часу потребує енергії, тому концепт Nissan Hyper Adventure з його технологією V2X (vehicle-to-everything) передбачає забезпечення електроенергією в будь-який час і в будь-якому місці, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Adventure для мандрівників - Nissan

Будь то поїздка на вихідні в гори або багатомісячна подорож до віддалених місцевостей, Nissan Hyper Adventure має на меті задовольнити різноманітні потреби тих, хто полюбляє подорожувати природою. Завдяки батареї великої ємності можна заряджати гаджети, освітлювати місця для кемпінгу або навіть підзарядити електричний гідроцикл. З функцією V2X він також може забезпечувати електроенергією будинки (V2H) або місцеву громаду, віддаючи надлишкову енергію в мережу (V2G).

Передова система повного приводу e-4ORCE від Nissan забезпечує плавне та безпечне пересування до місця призначення на засніженому гірському перевалі або багнистою стежкою в густому тропічному лісі.

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Adventure для мандрівників - Nissan

Зовнішній вигляд демонструє активність завдяки динамічним кузовним панелям, а також характерній діагональній лінії збоку автомобіля, що акцентує увагу на просторому салоні всередині. Шляхом перенаправлення потоку повітря, що проходить через передній спойлер, автомобіль отримує високі аеродинамічні характеристики. Додатково аеродинаміку покращує скло, що об’єднує дах з бічними вікнами, та плоска поверхня задньої частини кузова. Колеса оснащені шипами дозволяють автомобілю легко і впевнено долати засніжені ділянки.

Унікальні функції внутрішнього оздоблення та простір салону розроблені таким чином, щоб зробити водіння легким та комфортним у будь-яких ситуаціях. Панель приладів поєднується з нижньою частиною лобового скла, виступаючи своєрідним екраном з широким кутом огляду — так, ніби кузов автомобіля є прозорим — і плавно сполучає простір всередині і зовні автомобіля.

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Adventure для мандрівників - Nissan

Вантажний простір салону також дозволяє перевозити похідне спорядження, як-от намети, лижі чи навіть байдарку. Особливістю заднього сидіння є те, що воно може обертатися на 180 градусів і створювати зручну зону для сидіння, звернену до задньої частини автомобіля. Ця функція, до якої також входять автоматичні висувні та забираючі підніжки, стане в пригоді під час кемпінгу, підготовки до катання на лижах або під час огляду мальовничих краєвидів.

Концепт Nissan Hyper Adventure створений з метою забезпечити комфорт, безпеку та достатній запас енергії під час різноманітних пригод на свіжому повітрі.

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Adventure для мандрівників - Nissan

На виставці Japan Mobility Show концепт Nissan Hyper Adventure буде представлений у цифровому форматі.

Nissan представив ще один яскравий електричний концепт

admin

Наверх