Nissan представив своє бачення суперкара майбутнього > Gercek Tesisat

Nissan представив своє бачення суперкара майбутнього

За словами президента і генерального директора компанії Nissan Макото Учіда: «Усі п’ять концепт-карів, представлених сьогодні, символізують майбутнє і втілюють наш основоположний дух «наважитися зробити те, чого не роблять інші». Ми вдосконалили свої інновації у сфері електромобілів, вийшовши далеко за межі мобільності задля створення більш сталого світу. Електромобілі символізують наше прагнення створити екологічно чистіший, безпечніший та більш інклюзивний світ для кожного без жодних обмежень у пристрастях та мріях. Завдяки інноваціям Nissan створює майбутнє, в якому мобільність буде доступною для кожного».

Nissan представив своє бачення суперкара майбутнього - Nissan

Nissan Hyper Force створений для ентузіастів перегонів та геймерів, яким не вистачає адреналіну на гоночній трасі, але водночас потрібно дбати про навколишнє середовище.

Це повністю електричний високопродуктивний суперкар, покликаний забезпечити максимальне задоволення від водіння, водночас пропонуючи високі екологічні показники та комфорт у повсякденному використанні.

В його основі повністю електричний силовий агрегат з оптимально збалансованою вагою, повністю твердотілою батареєю, який здатен виробляти потужність до 1000 кВт з точним і швидким прискоренням. Потужна притискна сила, вдосконалена версія технології повного приводу e-4ORCE від Nissan та легкий кузов з високоміцного карбону обіцяють покращене проходження поворотів та виняткову керованість на гоночних трасах та на звивистих дорогах.

Nissan представив своє бачення суперкара майбутнього - Nissan

Дизайн кузова з його широкими та виваженими пропорціями поєднує в собі витончені вигини, що плавно зливаються зі сміливою геометрією, яка підкреслює приховану всередині потужність. Дизайн автомобіля містить ряд елементів, наприклад, на передніх і задніх фарах, що відсилають до високопродуктивних автомобілів Nissan.

Високі аеродинамічні характеристики кузова, розроблені спільно з гоночною командою NISMO, створюють потужну притискну силу. Дворівнева аеродинамічна структура під капотом забезпечує як потужну притискну силу, так і високу ефективність охолодження. Тим часом дворівневий* задній дифузор оптимально керує повітряним потоком. Передні антикрила, переднє крило та обидва кінці заднього крила отримали унікальну активну аеродинамічну функціональність, а новостворений плазмовий привід пригнічує повітряний потік, щоб максимально поліпшити зчеплення з дорогою та звести до мінімуму відрив коліс під час проходження поворотів. Легкі карбонові диски покращують аеродинаміку та охолодження гальм.

Nissan представив своє бачення суперкара майбутнього - Nissan

Концепт передбачає два режими водіння: «R» (перегони) та «GT» (гранд-туринг). Графічний інтерфейс користувача відповідно до режиму змінює колір і зображення, і призначений миттєво відображати найнеобхіднішу для водія інформацію відповідно до умов водіння. Ця графіка створена в результаті співпраці з компанією Polyphony Digital Inc.

У режимі R кабіна підсвічується червоним кольором і створює довкола водія інтуїтивно зрозумілий кокпіт, що сприяє концентрації уваги. Екрани приладової панелі висуваються до місця сидіння, щоб посилити відчуття кабіни навколо водія. Тим часом на чотирьох допоміжних екранах навколо керма відображені дані про зчеплення і температуру шин, тиск повітря, температуру гальмівного диска, розподіл потужності та інша інформація, що дуже важлива під час перегонів.

Nissan представив своє бачення суперкара майбутнього - Nissan

У режимі GT салон підсвічується синім кольором, а екрани навколо керма розсуваються й об’єднуються разом, забезпечуючи ефект занурення з лаконічнішим інформаційно-розважальним інтерфейсом, який включає кондиціонер, аудіосистему, налаштування підвіски та стабілізатора, для комфортного водіння. Підвіска та стабілізатори вперше у світі були розроблені таким чином, щоб ними можна було легко керувати на екрані під час руху*.

Сидіння водія та переднього пасажира виготовлені з легкого, високоміцного вуглепластику, що дозволяє здійснювати комфортні подорожі на далекі відстані, і оснащені чотириточковими ременями безпеки.

Безпека відіграє вирішальну роль у цьому концепт-карі. Завдяки вдосконаленому автономному приводу з гіпер LIDAR і набору датчиків, налаштованих на спортивну їзду, автомобіль призначений забезпечити високий рівень безпеки як на дорогах загального користування, так і на гоночній трасі.

Nissan представив своє бачення суперкара майбутнього - Nissan

Привабливість Nissan Hyper Force підвищують інноваційні технології доповненої (AR) та віртуальної (VR) реальності, які дозволяють безперешкодно керувати автомобілем як у реальному, так і у віртуальному світі. Коли автомобіль зупиняється, водій може використовувати спеціальний шолом для віртуальної реальності з глухим візором, який дозволяє зануритися в ігрову атмосферу водіння з режимами, що дають змогу змагатися з іншими гонщиками на час або в режимі онлайн. Використовуючи каркасні візори для доповненої реальності, водій може змагатися на трасі зі своїми власними, дружніми або навіть професійними цифровими водіями, що дозволяє користувачам безпечно вдосконалювати свої водійські навички на реальних трасах.

Ставши зміною парадигми в жанрі гоночних автомобілів, Nissan Hyper Force задовольняє постійно зростаючі вподобання екологічно свідомих клієнтів. Завдяки своїй екологічності, вражаючим характеристикам та найсучаснішому обладнанню безпеки, цей концепт втілює в собі концепцію Nissan щодо повністю електричного високопродуктивного суперкара наступного покоління.

Представлення моделей Nissan на Japan Mobility Show
Nissan Hyper Force приєднується до низки інших інноваційних та вартих уваги автомобілів Nissan, представлених на Japan Mobility Show у 2023 році, коли компанія Nissan відзначає 90-річчя з дня свого заснування.

Nissan представив своє бачення суперкара майбутнього - Nissan

Nissan наголошує на майбутньому електрифікованої мобільності, доступної для більш широкої аудиторії з різним рівнем потреб, а також на можливостях автомобільного інтелекту та підключення, які можуть зробити життя простішим, більш зв’язковим та захоплюючим. Крім того, Nissan демонструє свій комплексний підхід до створення електромобільної екосистеми, яка допоможе у створенні більш сталого суспільства.

Під час проведення заходу Nissan разом з різними партнерами працює над розширенням можливостей в Японії та за її межами:

Nissan Hyper Force демонструє результати співпраці з Polyphony Digital Inc., дочірньою компанією Sony Interactive Entertainment і творцями відеогри Gran Turismo, використовуючи сильні сторони кожної з компаній. Музичне відео, яке транслюється на YouTube-каналі Nissan, містить музичні композиції шести виконавців, які працюють в Японії та за її межами, і поєднує в собі музику та концептуальні автомобілі.

Nissan також втілює нові ініціативи, спрямовані на забезпечення клієнтів різного віку різноманітними точками дотику, такими як онлайн-гра «Електрифікуй світ» у Fortnite для їх задоволення**.

Виставка Japan Mobility Show буде відкрита для відвідування з 28 жовтня по 5 листопада. Експозиція Nissan знаходиться у Східному павільйоні 4.

admin

Наверх