Nissan Motor та Renault Group перезавантажують партнерські відносини > Gercek Tesisat

Nissan Motor та Renault Group перезавантажують партнерські відносини

Метою цього партнерства є зміцнення союзницьких відносин та створення максимальної цінності для всіх зацікавлених сторін через реалізацію триступеневого підходу:

Перезавантаження партнерських відносин та реалізація операційних проєктів, направлених на підвищення капіталізації
– На цьому етапі планується реалізувати низку ключових проєктів у Латинській Америці, Індії та Європі, які охоплюватимуть три напрямки: ринки, транспортні засоби та технології.

Впровадження нових ініціатив для партнерів з метою поліпшення стратегічної гнучкості
– Nissan планує інвестувати в Ampere, дочірню компанію Renault Group та виробника електрокарів і програмного забезпечення, з метою стати стратегічним акціонером у новоствореній компанії.

Збалансоване управління та перехресне володіння акціями для сприяння прискореній операційній ефективності
– Взаємна участь Nissan і Renault Group в капіталі компаній складатиме 15% із зобов’язанням щодо не відчуження акцій та зобов’язанням щодо утримання від придбання контрольного пакета акцій одна одної. Обидві компанії зможуть вільно реалізувати свої права голосу, передбачені їхніми прямими 15% частками, з обмеженням у 15%.
– Renault Group передасть 28,4% акцій Nissan у французький траст, який «збалансовуватиме» права голосу щодо більшості рішень, але Renault продовжуватиме отримувати економічні вигоди (доходи від дивідендів та продажу акцій), допоки ці акції не будуть продані.
– Renault Group зможе продати доручені їй акції Nissan через довірену особу скоординовано та належним чином, якщо це буде вигідно Renault Group, при цьому вона не матиме жодних зобов’язань щодо продажу акцій у будь-які визначені часові рамки.
– AOB продовжуватиме діяти як координаційний форум.

Наразі домовленості знаходяться на етапі остаточного оформлення та очікують схвалення радами директорів Renault і Nissan.
Офіційну заяву учасники Альянсу планують зробити одразу після затвердження угоди радами директорів.

admin

Наверх