Nissan Leaf може бути знятий з виробництва > Gercek Tesisat

Nissan Leaf може бути знятий з виробництва

Нині основним ринком збуту Leaf є Європа. Наприклад, за 2021 рік європейці придбали більше 33,7 тисяч електричних хетчбеків, а 2022 року попит на модель почав падати — за перший квартал вдалося реалізувати близько 8,8 тисяч машин, що на 16,3% менше результату за той же період попереднього. року.

Почувствуйте разницу. Первое знакомство с официальным Nissan Leaf

У квітні Nissan злегка оновив модель: вона змінилася зовні та отримала розширений список обладнання, при цьому ціна залишилася незмінною. Nissan Leaf 2023 модельного року можна дізнатися за чорним глянсовим V-подібним елементом спереду, який на дореформеній моделі був хромованим.

Nissan Leaf може бути знятий з виробництва - Nissan

Втім, вже в найближчому майбутньому Leaf можуть зняти з конвеєра, а йому на зміну прийде електрокар іншого форм-фактора і з іншою назвою. Як повідомляє Automotive News, нова модель буде «пристосованою до потреб сучасних клієнтів». За однією з версій це буде компактний кросовер.

У Nissan поки що офіційно не розкривають плани щодо заміни Leaf. Зусилля автовиробника зараз зосереджені на розробці нового сімейства електромобілів, первістком якого стала Ariya.

Nissan Leaf може бути знятий з виробництва - Nissan

Щодо Україні, то в нашій країні за даними AUTO-Consulting, Nissan Leaf є наймасовішим електромобілем: за перше півріччя було поставлено 783 автомобілі Leaf. Всього ж в нашій країні нараховується близько 15 тис. автомобілів Nissan Leaf.

Що насправді відбувається на ринку електромобілів

admin

Наверх