Nissan постачатиме команді McLaren силові агрегати для «Формули E» > Gercek Tesisat

Nissan постачатиме команді McLaren силові агрегати для «Формули E»

Оскільки McLaren Racing підтвердила свою участь з 9-го сезону повністю електричної серії гонок, японський автовиробник в рамках партнерства постачатиме свої технології силових агрегатів Nissan EV знаменитій британській команді протягом усього часу проведення Gen3 «Формули Е».

Нова угода з командою McLaren доповнює безпосередню участь компанії Nissan у довгоочікуваній омологації електромобільного автоспорту Gen3 (третього покоління). Маючи провідну світову експертизу у розробці та виробництві електромобілів, Nissan після нещодавнього придбання команди e.dams також продовжить брати участь у «Формулі E» зі своєю власною заводською командою.

Nissan постачатиме команді McLaren силові агрегати для «Формули E» - Nissan

Nissan бере участь у цьому міжнародному чемпіонаті повністю електричних болідів з метою показати глядачам по всьому світу, що електромобілі не забруднюють довкілля та здатні демонструвати силу, міць та швидкість. Компанія не тільки ставить собі завдання досягти до 2050 року нульового рівня вуглецевмісних викидів у виробництві та в життєвому циклі всієї своєї продукції, а й планує до початку 2030-х років при випуску на свої ключові ринки постачати нові автомобілі з електричною силовою установкою. Японський автовиробник прагне перенести свій досвід та знання в галузі технологій для електричних гоночних болідів у сферу серійного виробництва автомобілів, щоб запропонувати споживачеві найкращі електромобілі на ринку.

admin

Наверх