Nissan планує випустити 19 нових електрокарів до 2030 року > Gercek Tesisat

Nissan планує випустити 19 нових електрокарів до 2030 року

Nissan поанує випустити 19 нових електрокарів до 2030 року - Nissan
Nissan прискорює електрифікацію та готує 19 новинок електрокарів. Згідно з новим планом, вже до 2026 фінансового року 98% автомобілів Nissan, що продаються в Європі, повинні бути електрифіковані, в той час як раніше ставилася цільова планка 75%. У рідній Японії в той же термін Nissan хоче досягти 58% продажів електрокарів – на 3% більше, ніж було озвучено у 2021 році. Натомість розширено і плани випуску нових моделей.
У прагненні наздогнати Tesla і Volkswagen у «зеленому» сегменті Nissan вкладе в електрифікацію близько $14,7 млрд. До 2030 року він випустить 27 нових електрифікованих моделей, сказав головний операційний директор компанії Ашвані Гупта. Серед них буде 19 «чистих» електрокарів. Раніше ж планувалося представити лише 23 «зелені» новинки та 15 електромобілів.

В результаті 55% продажів концерну Nissan, включаючи преміум-бренд Infiniti, припадатимуть на «електрички», прогнозує Гупта. Для порівняння, у третьому кварталі минулого року вони зайняли лише 13% частку.

Крім цього, Nissan має намір локалізувати виробництво електромобілів у США. Місцеве збирання, а також декарбонізація заводу в Теннессі, яка дозволить отримати пільги при продажі електрокарів, дозволить наростити їхню частку до 40% до 2030 року.

У Китаї ж Nissan навпаки скоротив цільову частку з 40% до 2026 року до 35%. На цьому ринку безроздільно панують місцеві марки, сказав Гупта. Однак і для КНР японці готують новинку: вже 2024 року там дебютує новий електричний кросовер, подробиці про який Nissan поки що тримає в таємниці.

Протягом наступних 4 років Nissan перетворить на електрокари Qashqai, X-Trail і Juke. Очікується, що «батарейні» бестселери повністю не замінять гібриди, але зможуть підстегнути продажі, що падають. У 2022 році, який виявився складним для Nissan, йому вдалося реалізувати 3,23 мільйона автомобілів – на 20,7% менше, ніж роком раніше.

Nissan планує знизити цiни на гібриди та електрокари як мінімум на 30%

admin

Наверх