Німеччина передасть Україні ще 40 БМП Marder > Gercek Tesisat

Німеччина передасть Україні ще 40 БМП Marder

Для Rheinmetall це вже буде друге замовлення на 40 БМП Marder після передачі двох партій по 20 машин у березні та червні цього року. Але це не загальна кількість цих БМП, які були передані Німеччиною. У детальному урядовому звіті фігурують позначки щодо передачі 40 Marder із запасів Бундесверу та промисловості, а також ще 60 таких БМП, які були замовлені в оборонних компаній (такі постачання можуть бути у стадії виконання).

Німеччина поставить Україні 25 танків Leopard та 40 БМП Marder

Німеччина передасть Україні ще 20 БМП Marder

За місяць німецькі виробники можуть постачати до десяти бронетранспортерів. Про це повідомляє німецький концерн Rheinmetall.

Замовлення німецького уряду на постачання БМП було розміщено у серпні 2023 року. Вартість знаходиться у двозначному діапазоні мільйонів євро. Також відомо, що компанія Rheinmetall повним ходом продовжує роботу над існуючими машинами, щоб нова партія Marder могла бути поставлена ​​відповідно до термінів контракту. За даними Military Balance станом на 2022 рік у строю знаходилось 330 одиниць Marder у версіях A3, A4, A5.

Нагадаємо, Marder – це одна з найкращих БМП у світі завдяки гармонійному поєднанню швидкості, захисту, вогневої потужності та прохідності. Marder ефективно співпрацює з танками Leopard як складова ударної групи. Marder був розроблений у 60-х роках, а у серію машина пішла у 1971 році. При цьому повна строювалась за концепцією, яка об’єктивно зараз вважається основною – забезпечення захисту від автоматичних гармат.

Marder є надзвичайно надійною бойовою машиною. Вона має броню завтовшки до 45 мм та бойову масу близько 35 тонн. Усередині БМП є місце для 10 осіб, включаючи трьох членів екіпажу.

Яка бронетехніка воює за незалежність України

admin

Наверх