На українському ринку з`явилась нова модель китайського електромінівена > Gercek Tesisat

На українському ринку з`явилась нова модель китайського електромінівена

У гамі китайської корпорації DongFeng Motor із середини нульових є мінівен Lingzhi M5. Ця модель є ліцензійною копією японської Mitsubishi Delica зразка 1994 року. Минулого року DFM провела чергову, третю за рахунком модернізацію Lingzhi M5, а потім додала до її лінійки електричну версію, яка носить індекс M5EV. Тепер компанія повідомила про модернізацію електромінівена.

На українському ринку з`явилась нова модель китайського електромінівена - електро

DongFeng Lingzhi M5ev побудований на базі подовженої версії мінівена, довжина якої становить 5145 мм, а колісна база – 3000 мм. Під капотом автомобіля встановлено електромотор синхронного типу, який розвиває потужність 80 кВт (109 к.с.) і 450 Нм крутного моменту. Двигун живить літій-іонна батарея. До модернізації використовували батарею ємністю 40 кВт*год, потім на 57 кВт*год, а тепер доступні 70,2 кВт*год. Dong Feng M5ev має третинну літієву батарею 70,2 кВт, пробіг на одній зарядці 410 км. Прискорення до 100 км/год у задньопривідного електровена складає 11,9 с, а максимальна швидкість – 120 км/год.

На українському ринку з`явилась нова модель китайського електромінівена - електро

Кількість місць в залежності від комплектації варіюється від 5 до 9, існує дві версії оснащення – базова та комфортна. Остання має салон зі штучної шкіри, електропривід склопідйомників, керування музикою на кермі, Bluetooth, задні двері з двох створок, підголівники третього ряду синь тощо. Ціни від $22 500 але краще уточнювати у продавця.

На українському ринку з’явився комерційний електричний фургон

admin

Наверх