На український ринок спецтехніки виходить новий потужний гравець > Gercek Tesisat

На український ринок спецтехніки виходить новий потужний гравець

Наша команда – це висококваліфіковані професіонали: спеціалісти з машинобудування, фахівці з продажу та інженери. Симбіоз цих професій дозволяє вирішувати складні задачі і розробляти інноваційні продукти. Ми розуміємо потреби ринку та потреби споживачів. Час – дорогоцінний ресурс, особливо для споживачів, орієнтованих на швидкість. Саме тому, наша головна перевага – це наявність більше 70 одиниць продукції та швидкі поставки від «Вінтехсолюшнс», які дозволяють отримувати потрібну продукцію в найкоротші строки.

Сучасний бізнес не знає кордонів – партнерство компанії «Вінтехсолюшнс» з Європейськими виробниками та співпраця з провідними компаніями України, дозволяє нам підтримувати передові технології та розширювати географію нашої діяльності. Ми обрали найкращі бренди, які пропонують урівноважену якість та надійність для споживачів з різною фінансовою можливістю.

На основі виробничих можливостей ТОВ «ВК «ВІВА», який знаходиться в Кременчуці, ми реалізуємо виробництво техніки на базі шасі двох брендів RENAULT та JAC. Також ми співпрацюємо з іншими українськими виробниками. Наша спеціалізація – комунальна та будівельна техніка, техніка для ліквідації наслідків руйнувань та транспорт для енергетиків. Ми пропонуємо сміттєвози, самоскиди, бортові платформи з кранами-маніпуляторами, вакуумні машини, дорожньо-комбіновані машини, автогідропідіймачі та іншу техніку для задоволення потреб вітчизняного бізнесу.

З більш детальною інформацією про нашу техніку та її наявність Ви можете ознайомитися на нашому сайті: http://wintechsolutions.com.ua

admin

Наверх