На оригінальні аксесуари та товари BMW Lifestyle діє вигода до -20% > Gercek Tesisat

На оригінальні аксесуари та товари BMW Lifestyle діє вигода до -20%

Аксесуари BMW не тільки витримані в дизайні, що відображає філософію BMW, а й виготовлені з найкращих матеріалів, гарантуючи довговічність і комфорт у використанні.

Щоб ваші осінні покупки були ще приємнішими, скористайтеся спеціальною пропозицією до -20%!

Переходьте у онлайн-магазин shop.bmw.ua

* Пропозиція дає можливість отримання знижки до -20% на окремі товари на окремі товари (категорії товарів) при покупці в онлайн магазині shop.bmw.ua та/або відділах продажу аксесуарів офіційних дилерських центрів BMW в Україні. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.09.2023 до 30.09.2023 включно. Перелік товарів, на які розповсюджується дія знижок, а також розмір та умови дії знижок можна дізнатися в офіційній дилерській мережі BMW в Україні. Зображення наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від товарів, представлених (наявних) у дилерській мережі BMW. Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару або за умови замовлення товару протягом строку дії пропозиції.

** Прибуток онлайн-магазину перераховується в строки та в порядку, визначені внутрішніми документами ТОВ «АВТ Баварія Україна».

admin

Наверх