На базі DongFeng виготовлено партію бортових платформ із цікавою опцією > Gercek Tesisat

На базі DongFeng виготовлено партію бортових платформ із цікавою опцією

Азійське 12-тонне вантажне шасі DONGFENG CA9C-401 з потужним та надійним двигуном Cummins – модель сучасної та високотехнологічної вантажівки, яка за своїми експлуатаційними та сервісними характеристиками оптимально пасує до таких кузовних надбудов Заводу спецтехніки Техкомплект та підіймальних механізмів, що збираються, як автоцистерни для бензовозів або асенізаторів та автогідропідіймачі відповідно. А тепер до списку кузовних надбудов, які встановлюються на цю модель від вантажного бренду DONGFENG, додались і фірмові бортові платформи від заводу Техкомплект.

На базі DongFeng виготовлено партію бортових платформ із незвичною опцією - DongFeng

Такими бортовими платформами Техкомплект забудував вже багато вантажівок в Україні. Як базові шасі неодноразово використовувались автівки від IVECO, MAN, FORD Trucks, HYUNDAI, PEUGEOT, CITROEN, JAC, FOTON тощо. А тепер прийшла черга використання китайських шасі DONGFENG. Нагадуємо, що за підсумками 2022 року виробництво бортових платформ на заводі виросло втричі: в асортименті відкриті та тентовані бортові платформи, які можуть бути доповнені монтажем тросових та шарнірно-зчленованих крано-маніпуляторних установок (як за кабіною, так і позаду кузова).

На базі DongFeng виготовлено партію бортових платформ із незвичною опцією - DongFeng

До особливостей конструкцій доволі простої за своїми параметрами бортової платформи варто віднести виготовлення спеціального захисту від зсуву вантажу, який встановлено на передньому борті, прямо за кабіною. Така сталева конструкція надійно захищатиме кабіну автівки та пасажирів в ній в тому випадку, якщо під час різкого гальмування вантаж на платформі по інерції посунеться в бік кабіни.

Яким буде ринок вантажних автомобілів у 2023 році? Думка головних операторів

admin

Наверх