Mitsubishi припинить виробництво автомобілів у Китаї > Gercek Tesisat

Mitsubishi припинить виробництво автомобілів у Китаї

Mitsubishi припинить виробництво автомобілів у Китаї - Mitsubishi
Китай стає все більш конкурентним ринком, і деякі світові бренди вже відчули на собі, що це нелегкий шлях, застовбити місце на місцевому ринку. Ситуація особливо погана для Mitsubishi, настільки, що компанія вирішила припинити локальне виробництво в найбільш густонаселеній країні світу. Nikkei Asia повідомляє, що компанія хоче вилучити свої інвестиції в місцеве спільне підприємство з Guangzhou Automobile Group.
GAC Mitsubishi Motors було створено в 2012 році як СП між двома компаніями, але пік продажів припав на 2018 рік – 140 тисяч одиниць. Минулого року поставки клієнтам скоротилися до 38 550 штук, або приблизно на 60% менше порівняно з 2021 роком. Виробництво на заводі в провінції Хуман було зупинено в березні 2023 року, і Mitsubishi, очевидно, не має наміру відновлювати роботу.

Завод не буде закритий, оскільки GAC, ймовірно, використовуватиме його для виробництва електромобілів. Китайський автовиробник має 50-відсоткову частку в спільному підприємстві, тоді як Mitsubishi Motors володіє 30 відсотками. Решта 20% належить торговому дому Mitsubishi Corp. За даними Nikkei Asia, GAC Mitsubishi продовжить існувати як юридична особа, але обидві компанії Mitsubishi виводять свої інвестиції.

Як повідомляється, кошти будуть перенаправлені на операції в Південно-Східний регіон та Океанію, оскільки на ці регіони припадає приблизно третина річного обсягу продажів. Mitsubishi – не єдиний японський бренд, частка якого в Китаї знижується: у 2022 році автовиробники з Країни висхідного сонця мали частку ринку в 18,3%, що на 2,8% менше, ніж роком раніше.

Цього року Mitsubishi активно працювала на інших ринках, виводячи на них нові продукти. Йдеться насамперед про новий L200 / Triton, а також невеликий кросовер Xforce для Південної Азії, Латинської Америки, Близького Сходу та Африки. Компанія також змінила дизайн Renault Clio на “новий” Colt в Європі та представила Delica Mini у себе вдома, в Японії.

Mitsubishi представить бюджетний кросовер для конкуренції на азійських ринках

admin

Наверх