Медики Черкащини отримали 9 нових автомобілів > Gercek Tesisat

Медики Черкащини отримали 9 нових автомобілів

Автомобілі закуплені за кошти благодійних організацій та/або надані зарубіжними донорами з різних країн і перерозподілені Міністерством охорони здоров’я безпосередньо як гуманітарна допомога. Вартість усіх автомобілів складає близько 20 мільйонів гривень.

Ключі від новеньких автомобілів вручили особисто представникам підрозділів Центру. Три автомобілі залишаться у Черкасах, інші вже сьогодні поїдуть у райони. Зокрема, по одній автівці отримали медики Смілянської, Лівобережної та Уманської станції швидкої/екстреної медичної допомоги. Також одне авто отримав відділ реагування на надзвичайні ситуації та два автомобілі – відділ виїзної консультативної медичної допомоги (санавіація).

«Швидкі» мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. А повнопривідні позашляховики додатково підсилять роботу медиків нашого Центру, адже дадуть змогу добратися до тяжких пацієнтів у важкодоступних місцях. Тож усі працівники центру й надалі продовжуватимуть стояти на варті життя та здоров’я жителів нашої області.

Україна отримала від ВООЗ багато автомобілів швидкої допомоги та позашляховиків

admin

Наверх