Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM > Gercek Tesisat

Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM

Цей Luxury Mover (Розкішний мінівен) — четверта модель Нової ери Lexus після успішного випуску на ринок нових NX, RX і LX. Це заключний крок у повному оновленні модельного ряду, що включає нові платформи, силові агрегати та інноваційні технології.

Як видно з позначення L, LM є флагманською моделлю Lexus поруч із седаном LS, купе і кабріолетом LC та позашляховиком LX.

Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM - Lexus

Основну увагу було приділено комфорту пасажирів у салоні — просторі, який є втіленням філософії гостинності Омотенаші безпрецедентно високого рівня. Кожну деталь спроєктовано таким чином, аби пасажири відчували себе, як удома чи в дорогому готелі — незалежно від того, бажають вони перепочити чи попрацювати в дорозі. Зокрема, сидіння забезпечують ідеальну підтримку і комфорт, а такі параметри, як температура, якість повітря та освітлення салону, ретельно контролюються. Дизайнери Lexus забезпечили простий, інтуїтивно зрозумілий доступ до розважальної системи, встановивши 48-дюймовий широкоекранний монітор із високою роздільною здатністю та преміальну аудіосистему об’ємного звучання Mark Levinson 3D Surround Sound.

Інженери Lexus подбали і про водія. Людина за кермом отримає задоволення від комфорту, контролю та впевненості, які забезпечує концепція Характер керування Lexus завдяки високій жорсткості кузова та низькому центру тяжіння, що притаманні платформі Lexus GA-K.

Щодо комфорту під час подорожі, то тут неперевершена майстерність і провідні технології відповідають підходу бренда, що полягає у «створенні індивідуальної розкоші».

Поповнення модельного ряду таким автомобілем, як LM, допомагає Lexus пропонувати різноманітні продукти, що відповідають ширшому колу потреб клієнтів і способу їхнього життя. Це не переобладнаний фургон — LM задумувався і створювався як повноцінний пасажирський автомобіль.

Новий LM буде доступний для європейського ринку з осені 2023 року.

ОМОТЕНАШІ НА КОЛЕСАХ: КОМФОРТ ЗАТИШНОЇ ВІТАЛЬНІ, ЗРУЧНІСТЬ МОБІЛЬНОГО ОФІСУ
Метою Lexus було створення першокласного інтер’єру: комфортного, як вітальня, і зручного, як особистий кабінет. Це поєднання, що не має собі рівних у жодному іншому автомобілі на ринку. Це простір, де пасажири можуть повністю розслабитися та бути собою.

Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM - Lexus

Під час розробки концепції LM Lexus провів опитування серед виробників приватних літаків та клієнтів, які ними користуються. Результати підтвердили, що найвищий рівень розкоші для клієнтів — це середовище, у якому вони можуть повністю розслабитись як фізично, так і ментально. Це цінується навіть вище, ніж наявність передових технологій і функцій.

Ці знання Lexus застосував у розробці автомобіля, де пасажири почуваються абсолютно спокійно та насолоджуються персоналізованим комфортом. За це відповідає філософія гостинності Омотенаші, згідно з якою люди мають почуватися бажаними гостями, про яких постійно турбуються. Втілення філософії в автомобілях Lexus також включає спрощення взаємодії з технологіями автомобіля. Наприклад, натисканням однієї кнопки можна налаштувати клімат у салоні, режим освітлення та положення сидінь відповідно до особистих уподобань. Персоналізуючи розкіш, Lexus збагачує час, проведений у подорожі.

Розкішна атмосфера та вишукане оздоблення також відображають стандарти майстрів Такумі. Усе це робить LM гідним статусу лімузина.

LM пропонується у двох версіях: чотиримісній і семимісній. У семимісній версії другий ряд має сидіння підвищеного комфорту, яким надано пріоритет щодо простору та доступності функцій, а додатковий третій ряд має три відкидні сидіння. Їх можна скласти, коли потрібно більше місця для багажу.

Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM - Lexus

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ: ВЕЛИЧНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ
У новому LM застосовано нову мову дизайну Lexus, розроблену на основі концепції «Велична елегантність». Унаслідок цього автомобіль отримав пропорції, що забезпечують легкість керування і чудову маневреність. Загальна довжина автомобіля становить 5 130 мм, ширина — 1 890 мм, а висота — 1 945 мм. Значна ширина, висота і колісна база у 3 000 мм є основними аспектами, завдяки яким простір для задніх пасажирів збільшено.

У передній частині велика нижня секція решітки радіатора під тонким прорізом переднього краю капота, що з’єднує фари, формує веретеноподібну форму кузова. Плавні лінії LM підкреслюються затемненими передніми та задніми стійками, а відчуття відкритості створюється великою площею скла з усіх боків. Легкий доступ забезпечують широкі зсувні бічні дверцята.

Доступні два варіанти дисків: 17-дюймові литі та 19-дюймові ковані. Вони, як і варіанти кольорів екстер’єру, відображають престижність LM.

Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM - Lexus

ЕЛЕКТРИФІКОВАНИЙ СИЛОВИЙ АГРЕГАТ І ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ ФІЛОСОФІЇ ХАРАКТЕР КЕРУВАННЯ LEXUS
Інженери Lexus прагнули гармонізувати характеристики нового автомобіля, поєднавши задоволення за кермом і комфорт пасажирів у новому LM, що зазвичай важко досягти. Особливих відчуттів від водіння Lexus досягнуто завдяки перевагам високоякісної платформи GA-K, високій жорсткості кузова та характеристикам привода, можливостям гальмівної системи і підвіски, які забезпечують чудову динаміку при збереженні комфортної їзди.

Гібридний електрифікований силовий агрегат
В Європі LM буде представлений моделлю LM 350h із самозарядним гібридним приводом Lexus з 2,5-літровим атмосферним двигуном. Ця система, яка також використовується в нових NX 350h і RX 350h, вирізняється безшумністю і чудовою динамікою з високими показниками економічності. Її максимальна потужність становить 250 к.с./184,1 кВт із піковим крутним моментом у 236 Нм.

Автомобіль оснащено електронною системою повного приводу E-Four зі збільшеним відсотком розподілу крутного моменту на задні колеса для стабільної керованості повороту і комфортного перебування пасажирів на задніх сидіннях. Система може налаштувати розподіл крутного моменту між передніми та задніми колесами у діапазоні від 100:0 до 20:80, щоб забезпечити впевнену керованість під час рушання або при повороті на слизьких дорожніх поверхнях.

Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM - Lexus

БЕЗПЕКА: КОМПЛЕКСНИЙ ПАКЕТ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ LEXUS SAFETY SYSTEM+
LM оснащений комплексом систем активної безпеки Lexus Safety System+ останнього покоління і системами допомоги водію, що також представлені у моделях NX, RX і RZ. Вони здатні виявляти ще більше ризиків аварій, попереджати про небезпеку та брати на себе керування кермом, гальмами та крутним моментом у разі потреби, щоб допомогти уникнути або пом’якшити зіткнення. Ці системи забезпечують спокій та упевненість при водінні. Також вони зменшують навантаження на водія та знижують його втомлюваність, забезпечуючи високий рівень уваги за кермом.

Оновлений пакет включає розширені функції для попередження зіткнень, зокрема аварійний підсилювач керма, адаптивний круїз-контроль, проактивну допомогу для безпечного водіння за умов повільного міського трафіку. Система моніторингу концентрації водія постійно перевіряє його пильність і плавно зупиняє автомобіль та запускає систему eCall для виклику допомоги, якщо не отримує відповіді на попередження. Дверцята, в тому числі зсувні бокові двері, оснащені системою електронного відчинення e-latch та системою блокування відчинення дверей при наближенні рухомих об’єктів ззаду Safe Exit Assist. Вона попереджає про наближення транспортного засобу ззаду і запобігає випадковому відчиненню дверцят, яке може спричинити аварію.

Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM - Lexus

Завдяки технології бездротового зв’язку програмне забезпечення може безперешкодно оновитися і забезпечити водіям задоволення від користування найновішими функціями без потреби відвідування сервісного центру.

Для LM також пропонується додатковий розширений пакет безпеки. До нього включені такі технології, як система допомоги при зміні смуги руху (LCA), що забезпечує автоматичне кермування. Ще одна перевага пакета — система виявлення крос-трафіку під час руху вперед (FCTA), яка застосовує радари для виявлення та попередження водія про наближення транспортних засобів з обох боків у випадку виїзду на перехрестя на низькій швидкості.

Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM - Lexus

OСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РОЗМІРИ НОВИЙ LM (4- та 7-місний)
Загальна довжина (мм) 5 130
Загальна ширина (мм) 1 890
Загальна висота (мм) 1 945
Колісна база (мм) 3 000
Передній звис (мм) 1 015
Задній звис (мм) 1 110
Довжина салону (мм) 4-місний: 2 735 7-місний: 2 965
Ширина салону (мм) 4-місний: 1 590 7-місний: 1 655
Висота салону (мм) 1 365

СИЛОВИЙ АГРЕГАТ LM 350h
Двигун 2,5-літровий рядний 4-циліндровий бензиновий атмосферний
Об’єм двигуна (см3) 2 487
Рівень викидів Euro 6d
Тип високовольтної батареї Біполярна нікель-металгідридна
Максимальна потужність (к.с./кВт) 250/184,1
Максимальний крутний момент (Нм @ об/хв) 236 @ 4 300-4 500
Трансмісія Гібридна безступенева
Привод E-Four (електрична система повного привода)
Максимальна швидкість (км/год) 190

* Усі дані є орієнтовними та підлягають омологації.

admin

Наверх