Lada виявилася виробником №1 з самим старим модельним рядом > Gercek Tesisat

Lada виявилася виробником №1 з самим старим модельним рядом

Середній вік лінійки розраховувався виходячи з дати офіційної прем’єри кожного автомобіля. При цьому випуск оновлень та інші коригування до уваги не бралися — лише зміни поколінь.

Так, наймолодшим автомобілем на ринку став пікап Chevrolet Montana третього покоління, представлений минулого тижня. А звання найстарішого дісталося російській класиці Lada Niva Legend (4х4), яка майже незмінно випускається з 1977 року.

Друга «Нива» (колишня Chevrolet, нині Niva Travel) з 1998 роком прем’єри також посприяла лідерству АвтоВАЗу у дослідженні, яке не врахувало щодо недавнього фейсліфтінгу. Таким чином, середній вік продукції АвтоВАЗу становив 18,9 року.

Скоріше за все американські дослідники не чули про ще одного російського виробника – УАЗ. От той би побив усі рекорди віку моделі, бо його УАЗ-3151 на конвейері вже 50 років. А УАЗ “буханка” десь приблизно стількі ж.

Показник Tesla, яка посіла друге місце, помітно нижче – 7,8 року. Найстарішою моделлю марки є флагманська Model S, що дебютувала у 2009 році, а наймолодшою – кросовер Model Y 2019 року. Такий самий результат отримала індійська Mahindra: вона продає моделі, випущені на початку століття, але середній вік зменшують щорічні новинки протягом останніх п’яти років.

Що стосується брендів з наймолодшим модельним рядом, то лідирують японська Isuzu з D-Max та MU-X, а також китайські Xpeng та Nio. Середній вік їх автомобілів – 2,6 року. Також серед марок, що продають відносно «свіжі» машини, виявилися Subaru, Honda, Hyundai, McLaren, Ferrari, Mercedes-Benz, BMW і Aston Martin. Бренди концерну Stellantis — «найстарші» серед європейців із середнім показником 5,5 року.

admin

Наверх