КрАЗ отримає шанс відновити виробництво військової техніки. Що будуть випускати? > Gercek Tesisat

КрАЗ отримає шанс відновити виробництво військової техніки. Що будуть випускати?

За словами Бельбаса, нині компанія започаткувала спільну роботу з Кременчуцьким автомобільним заводом, який був націоналізований у листопаді 2022 року. Дана співпраця проводиться за підтримки Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

При цьому “Українська бронетехніка” виступає ініціатором такої співпраці й кінцевим реалізатором готового продукту.

“І це якось контролюється, і це стимулюється, і скажімо так, іде певна реалізація спільної у тому плані, що йде обговорення, пошуки шляхів дотику і можливостей до розширення (співпраці – ред.), можливості як це все можна реалізувати“, – говорить Владислав Бельбас.

Директор УБ не зазначив, які конкретно проєкти реалізують українські підприємства, але вірогідно мова йде про створення броньованих автомобілей та шасі для артилерійських та ракетних систем.

“Українська бронетехніка” раніше вже бронювала КРАЗівські шасі, зокрема для першого зразка ракетного комплексу “Нептун”. Крім того, УБ планувала створити новий бронеавтомобіль “Камрат” масою 16,4 тонни на українському шасі КрАЗ-5233НЕ.

Кразівські шасі можуть використовуватися і для створення цілої низки військових автомобілів. Крім того, більшість з них мають погодження Міністерства оборони і прийняті на озброєння.

Що відбувалося на КрАЗі до війни – дивіться у цьому відео:

admin

Наверх