Компанія «Атлант Моторз Енерджі» розширює мережу автосалонів у Києві > Gercek Tesisat

Компанія «Атлант Моторз Енерджі» розширює мережу автосалонів у Києві

Компанія «Атлант Моторз Енерджі» представлена у Києві двома автосалонами за адресами: автоцентр «Атлант Моторз Енерджі» с. Софіївська Борщагівка, вул.Микільська, 51 та щойно відкритий автосалон «Електромобілі» розташований по пров. Балтійському, 20, Подільського району. Площа нового автосалону «Електромобілі» дозволяє розміщення 18 авто у різних кольорах та комплектаціях. В комфортній зоні відпочинку для клієнтів можна насолодитися кавою в очікуванні оформлення покупки. Для дітей спеціально обладнано дитячий куточок з усім необхідним. Саме у такій зручній обстановці, можна неспішно обрати саме той авто, який насправді задовольнить потреби клієнта, у чому завжди допоможе кваліфікований продавець-консультант. Тестовий авто завжди на готові.

Підбір авто з наявності та під замовлення, кредитування та страхування, аксесуари та дообладнання авто – ці усі послуги надає кожен наш автоцентр. Відмінністю компанії є велика кількість авто у наявності, а також високий рівень сервісу. Наша компанія приділяє увагу не тільки продажам у роздріб але й В2В сектору.

Компанія «Атлант Моторз Енерджі» розширює мережу автосалонів у Києві - автосалон

Самі трендові моделі електромобілів: Volkswagen ID3, ID4, ID6, AUDI Q4 e-tron, Q5 e-tron, Toyota bZ4X, Nissan Ariya, чекають своїх власників. Під замовлення доступні будь-які моделі електромобілів.

Сучасні електромобілі потребують якісного технічного обслуговування, який надає компанія «Атлант Моторз Енерджі» у сервісному центрі спільно з компанією BOSH Service. Станція технічного обслуговування розташована разом з автосалоном за адресою: с.Софіївська Борщагівка, вул.Микільська 51, і працює 6 днів на тиждень.

Наша компанія приділяє увагу розвитку дилерської мережі продавців електромобілів. Дилерська мережа з наших партнерів складає більше 12 торгових точок по усій Україні та зростає.

admin

Наверх