Київське ралі історичних автомобілів допомогло озброїти дронами підрозділи ЗСУ > Gercek Tesisat

Київське ралі історичних автомобілів допомогло озброїти дронами підрозділи ЗСУ

Загалом на благодійному заході – ралі на історичних автомобілях “УКРАЇНСЬКА ЛЕГЕНДА” було зібрано 76 600.63 грн. та вже придбано бойову “пташку”.

У ралі також приймав участь меценат, волонтер та співзасновник мережі аптек «АНЦ» Андрій Ахтирський, який за власний кошт та завдяки компанії постійно допомагає не тільки військовим, а і переселенцям, дітям-сиротам, малозабезпеченим верствам населення. Більше про його волонтерську діяльність тут

У вересні компанія «АНЦ» придбала та передала надсучасний квадрокоптер Бориспільській районній військовій адміністрації для подальшого його використання під час бойових завдань на фронті.

Розглядаючи яскраві ретро автівки під час ралі історичних автомобілів, Андрій Ахтирський розповів нам, що давньою його мрією є створення ретро музея 20 сторіччя, але зараз цю ідею довелося поставити на паузу через війну. Сьогодні його команда займається розробкою проектної документації великого волонтерського центру, який буде працювати та допомогати не тільки під час війни, а і після її закінчення, бо Украіна-понад усе!

Які проєкти вже реалізувала Асоціація волонтерів Андрія Ахтирського

admin

Наверх