Jeep Avenger визнали «Електромобілем Року 2023» > Gercek Tesisat

Jeep Avenger визнали «Електромобілем Року 2023»

Джек Рікс (Jack Rix), редактор журналу Top Gear, прокоментував перемогу Jeep Avenger: «Новий кросовер Jeep Avenger – це один з тих автомобілів або електромобілів, який було створено людьми, що насолоджувались власною роботою. Коли працюєш із задоволенням, тоді це не складно і це не втомлює. Тоді форми, текстури, кольори, графіка чудово та природно поєднуються між собою, створюючи приклад сучасного автомобілю чи електромобілю. Це поєднання фірмових технологій та ретельного вдосконалення кожної дрібниці, що гарно «запаковані» та пропонуються за привабливою ціною. Новий кросовер Jeep Avenger – це історія про доступність для широкого кола людей. І для нинішніх часів такий підхід дуже вдалий».

Jeep Avenger визнали «Електромобілем Року 2023» - Jeep

Також кросовер Jeep Avenger отримав відзнаку TopGear.com як «Найкращий електромобіль для міста». Й ось, що до цього сказали представники видання: «Новий Jeep Avenger досить компактний – він коротший за більшість кросоверів – та завдяки його майже прямокутному кузову габарити добре відчуваються та полегшують пересування вузькими вулицями міст-мегаполісів. Водночас, міцний чорний пластиковий захист навколо кузова врятує ситуацію, навіть якщо ви трохи помилитеся. Оскільки кросовер створений для легкого бездоріжжя, короткі звиси та великий хід підвіски полегшують проїзд повз «лежачих поліцейських» або через вибоїни на дорозі. Нарешті, оптимальна висота кузова дозволяє легко розмістити дорослих позаду, а також передбачено досить місткий багажник. Додайте електропривод до всього вищезазначеного – й ви точно отримаєте найкращий електромобіль для міста».

Jeep Avenger визнали «Електромобілем Року 2023» - Jeep

Джулс Тілстоун (Jules Tilstone), керуючий директор Jeep UK, зазначив: «Я хотів би подякувати виданню TopGear за високу оцінку Jeep Avenger як видатного здобутку в сегменті електромобілів. Приємно спиратися на значне визнання моделі Jeep Avenger у профільних ЗМІ та отримати одразу подвійну перемогу Top Gear Electric Awards 2023. Наразі кросовер Jeep Avenger для нас є лідером на європейському ринку серед кросоверів такого розміру, він є значним кроком вперед – кроком до наступного покоління електрифікованих моделей Jeep».

Варто відзначити, що нагороди від TopGear.com доповнюють доволі вагомий перелік титулів та перемог, що вже має кросовер Jeep Avenger. Зокрема варто відзначити титул «Автомобіль року в Європі 2023» – Бренд Jeep вперше в історії отримав цю високу нагороду. Також варто згадати титул «Найкращий сімейний кросовер» у конкурсі «Жіночий автомобіль року 2023».

Jeep Avenger визнали «Електромобілем Року 2023» - Jeep

Нагадаємо: автомобіль Jeep Avenger – це компактний кросовер, що має довжину близько чотирьох метрів та відноситься до сегменту B-SUV, який наразі дуже швидко зростає. Цей кросовер створено для тих покупців, які шукають компактні розміри та прагнуть активного стилю життя – саме для цього, кросовер Jeep Avenger пропонує достатній внутрішній простір та максимальну зручність для розміщення численних речей. Створений у якості «автомобіля на кожний день», кросовер Jeep Avenger поєднує ДНК Бренду Jeep з привабливим стилем, максимальною функціональністю, сучасними технологіями та двигунами. Варто зазначити, що новий Jeep Avenger з надійними ДВЗ також готується прибути в Україну, аби знайти своїх відданих шанувальників. Тому якщо бажаєте отримати більш детальну інформацію та одним із перших дізнатися ціну на новинку, переходьте за посиланням.

Jeep Avenger визнали «Електромобілем Року 2023» - Jeep

Варіант з електроприводом нового кросоверу Jeep Avenger передбачає використання 400-вольового акумулятору ємністю 54 кВт*год., чого достатньо для пробігу близько 400 км (за правилами вимірювань WLTP). Електрична версія Jeep Avenger оснащена електродвигуном потужністю 115 кВт (156 к.с.), що видає максимальний крутний момент 260 Нм.

Дебют електричної версії Jeep Avenger у Європі символізує початок наступного етапу електрифікації Бренду Jeep. Це справжня «хвиля» повноцінних електромобілів BEV (Battery Electric Vehicle), що передбачає запуск чотирьох нових моделей до 2025 року. Зрештою, до кінця 2030 року всі продажі Бренду Jeep в Європі мають на 100% складатись виключно з електромобілів.

Jeep Avenger визнали «Електромобілем Року 2023» - Jeep

Варто відзначити, що цього року до переліку європейських продажів Jeep доєднається і Україна: вже готується оновлена дилерська мережа Бренду та лінійка моделей. Серед них обов’язково буде й компактний кросовер Jeep Avenger. Першу інформацію про відновлення продажів автомобілів Бренду Jeep в Україні та про нові моделі Бренду ви можете отримати на тизинговому сайті Jeep в Україні, а також на офіційних сторінках Бренду у соціальних мережах Facebook та Instagram.

admin

Наверх