Із Нової Зеландії в Україну передали машини швидкої допомоги, які не бачить тепловізор > Gercek Tesisat

Із Нової Зеландії в Україну передали машини швидкої допомоги, які не бачить тепловізор

“Машини поїхали з порту Окленда і приїхали через шість тижнів до Кореї. І далі вже з Кореї вони були спрямовані в порт Анвейпен. Цей шлях зайняв шість або навіть вісім тижнів. Далі вже з Бельгії ми організовували окрему команду чоловіків з України, які б змогли забрати цю машину вже в Бельгії і ми вже своїми руками та ногами весь цей шлях проходили вже в Європі. І нарешті вони вже тут, у нас, у Києві”, – розповів представник міжнародного фонду Kiwi KARE Тембі Пауел.

До України прибули броньовані медавтомобілі, закуплені коштом благодійників

“Ми їх зустріли в Бельгії, привезли сюди. Перевірили на технічну справність, пофарбували. Якби не бійці, які кожен день віддають за нас життя – цей захід би не мав ніякого сенсу – тому він направлений на те, щоб рятувати життя наших хлопців”, – сказав голова правління міжнародного фонду DAY BY DAY Олег Купцов.

“Ми спілкувалися, називали як раз потребу в таких от машинах. Це дасть нам змогу вивозити людей до стоп-пунктів. Вивозити людей далі в лікарні, якщо це буде потрібно”, – зауважив військовослужбовець 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ “Ван”.

Яка бронетехніка воює за незалежність України

admin

Наверх