Infiniti інтригує цікавим концептом майбутнього електромобіля > Gercek Tesisat

Infiniti інтригує цікавим концептом майбутнього електромобіля

Infiniti інтригує цікавим концептом майбутнього електромобіля - Infiniti
Infiniti опублікувала зображення першого електрокара. Модель під назвою Vision Qe, яка, судячи з картинки, виявиться чотиридверним купе, покажуть 24 жовтня, але поки що у статусі концепту. Перший повністю електричний Infiniti дасть уявлення про зовнішність майбутніх автомобілів марки і започаткує лінійку з «декілька приголомшливих нових моделей», що вписуються в «зелену» стратегію Nissan Ambition 2030. Їх анонсують у ході дебюту Vision Qe.
Елегантний концепт, як характеризує його сама Infiniti, отримав новий підсвічений напис-логотип зі зміненим шрифтом. Це частина глобального ребрендингу, який стане четвертим за всю історію марки.

Vision Qe ознаменує вхід Infiniti у сферу «зеленої» мобільності відповідно до плану материнської Nissan мати не менше 19 нових електрокарів та 27 електрифікованих машин до 2030 року. Подробиць поки не розкривають, але електрокари Infiniti, напевно, будуть побудовані на одній з п’яти платформ, що використовуються альянсом Renault-Nissan-Mitsubishi.

До 2027 року Infiniti планує представити чотири новинки. Очікується, що серед них будуть рестайлінговий QX80, новий QX65 і два електрокари, один з яких конкуруватиме з Tesla Model S.

admin

Наверх