IAA 2023: ZF прискорює вихід на ринок бездротових технологій > Gercek Tesisat

IAA 2023: ZF прискорює вихід на ринок бездротових технологій

Дротові системи з електронним управлінням і підключенням до мережі забезпечують кращий контроль над автомобілем, коротший гальмівний шлях, більшу гнучкість рульового управління, більшу стабільність руху на високих швидкостях, а також збільшують запас ходу і ефективність.

ZF є провідним розробником і виробником бездротових систем, які не потребують прямого механічного з’єднання:
• Рульове управління, включаючи рульове управління заднім мостом
• Гальмівна система з інтегрованим керуванням гальмами
• Активне демпфірування з електронним управлінням

Поєднання цих технологій призводить до створення мережевих систем шасі, які можна координувати цілісно за допомогою програмного забезпечення cubiX.

Компактний і легкий 800-вольтовий привод
EVSys800 – це модульний 800-вольтовий привод, який складається з силової електроніки з карбіду кремнію, електродвигуна та редуктора. Незважаючи на свою надзвичайно компактну конструкцію та малу вагу, EVbeat не економить на продуктивності: Концепт-кар має максимальний крутний момент 5200 ньютон-метрів на задній осі – і це при унікально високій щільності крутного моменту для легкових автомобілів, дозволених до експлуатації на дорогах, яка становить 70 ньютон-метрів на кілограм. Безперервна і пікова потужність електродвигуна становить 206 і 275 кіловат відповідно – таким чином, ZF досягає безперервної потужності близько 75% від пікової потужності.

Що стосується габаритів, то завдяки компактному редуктору і запатентованій ZF технології “плетеної обмотки” електродвигуна, привід економить 50 міліметрів ширини, що дозволяє компактно встановлювати його на ведучій осі.

При загальній вазі 74 кілограми EVSys800, приведеній до тієї ж потужності, що і найновіший 800-вольтовий привід серії ZF, є приблизно на 40 кілограмів, або на 30% легшим.

ZF представляє автономні електричні шатли нового покоління

admin

Наверх