Hyundai-KIA може законсервувати або продати російський завод > Gercek Tesisat

Hyundai-KIA може законсервувати або продати російський завод

Крім того, Hyundai розглядає можливість продажу російського заводу у Санкт-Петербурзі. За умови, що російський завод відправили у простий ще в березні поточного року, для компанії це підприємство зараз є фінансовою тягарем. При цьому варіант із продажем не єдиний, а лише один із — для ухвалення фінального рішення керівництву потрібно досконало вивчити перспективи та потенційні ризики та збитки від продажу петербурзького складального підприємства.

За інформацією джерел каналу, працівники заводу очікують, що їм оголосять про консервацію підприємства 27-28 жовтня – саме наприкінці кожного місяця останні півроку керівництво повідомляло про продовження режиму простою, що розпочався у березні і триває досі.

«Хенде Мотор Мануфактурінг Рус», як і інші автомобільні заводи в Росії, з весни цього року відчувала проблеми з ланцюжками постачання комплектуючих. Офіційні особи регіону не раз і не два стверджували, що «рішення про закриття заводів немає», і обіцяли, що виробництво автомобілів відновиться, коли знайдено нові логістичні шляхи.

Hyundai може законсервувати або продати російський завод - Hyundai

Проте влітку стало відомо, що Hyundai заморозила модернізацію викупленого у GM заводу у Санкт-Петербурзі. Очікувалося, що вже у 2023 році там налагодять випуск «широкої лінійки моделей», зокрема туди могли перенести виробництво Hyundai Tuscon, Hyundai Palisade, а також Kia Sportage, які донедавна випускалися на калінінградському «Автоторі».

Нагадаємо, підприємство існує з 2010 року, там організовано виробництво автомобілів за повним циклом зі штампуванням, зварюванням та забарвленням кузовів. До кризи з конвеєра сходило по 200 тисяч машин на рік.

Одна з головних причин, через яку компанія може зважитися на продаж заводу, — скорочення продажів автомобілів та фінансові збитки. Так, за даними видання, за останні два місяці компанія не продала жодного автомобіля, хоча на початку року реалізовувала по 17 тисяч. При цьому компанія, як і раніше, повинна оплачувати комунальні витрати, податки та зарплати.

Крім того, га початку вересня про закриття заводу у Санкт-Петербурзі оголосила Toyota. Тоді в компанії заявили, що “не бачать можливості для відновлення виробництва в Росії після шестимісячного простою”. А на початку жовтня список заводів, що закриваються, поповнив петербурзький «Ніссан Менуфекчуринг Рус» – підприємство та інші російські активи Nissan у 100-відсотковому обсязі переходять підвідомчому Мінпромторгу ФГУП НАМІ. Угода залишає можливість викупу активів упродовж шести років.

На російському заводі Nissan можуть почати збирати китайські авто

admin

Наверх