Hyundai розсекретив подробиці по другому поколінню Kona > Gercek Tesisat

Hyundai розсекретив подробиці по другому поколінню Kona

Hyundai продаватиме бензинову Kona з дволітровим двигуном потужністю 149 кінських сил (180 Нм крутного моменту) та варіатором. Альтернативою буде 1,6-літровий турбомотор, що розвиває 198 сил та 265 Нм у парі з восьмидіапазонною автоматичною коробкою передач.

До складу гібридної силової установки увійде мотор GDi 1.6 з особливими калібруванням і безпосереднім упорскуванням, який у поєднанні з електродвигуном забезпечить позашляховику «вражаюче прискорення». Сумарна віддача становитиме 141 кінську силу та 265 Нм моменту.

У салоні під єдине скло укладені екрани цифрової панелі приладів і мультимедійної системи діагоналлю 12,3 дюйма кожен. Селектор передач переміщений за триспицеве кермо, що дозволило звільнити місце для додаткових відсіків для зберігання в центральному тунелі. У багажнику вміщається до 723 літрів вантажу, а його «розумні» двері з електроприводом можна налаштувати, змінивши висоту і навіть швидкість відкривання. Також заявлено найбільше у класі простір для плечей задніх пасажирів — 1402 міліметри.

До списку обладнання Kona увійшли комплекс електронних помічників ADAS, інтелектуальний круїз-контроль та підтримка технології NFC (Near field communication), що дозволяє безконтактно відмикати двері зі смартфона. Також передбачено відсік для бездротової зарядки та оновлення «по повітрю», покращено шумоізоляцію в салоні.

admin

Наверх