Hyundai демонструє, якими будуть беспілотні таксі майбутнього > Gercek Tesisat

Hyundai демонструє, якими будуть беспілотні таксі майбутнього

Hyundai демонструє, якими будуть беспілотні таксі майбутнього - Hyundai
Hyundai Mobis представить на виставці CES у Лас-Вегасі безпілотні шатли M.Vision TO та M.Vision HI. Обидва виступають демонстраторами технологій майбутнього та оснащені, наприклад, електричними приводами e-corner, що відповідають за рух, поворот та гальмування кожного колеса. У містах майбутнього такі безпілотники стануть масовим явищем і, можливо, замінять особистий транспорт.

Електричні “коробочки” розвивають ідеї, закладені M.Vision X та M.Vision POP. Вони зможуть працювати в сервісах «мобільність як послуга» (подальша еволюція каршерингу) та теоретично стати альтернативною особистому транспорту. По суті, перед нами втілення популярної концепції «третього простору» (перші два — це будинок та роботи), що описує автомобіль як місце для спілкування та споживання контенту.

Обидва безпілотники оснащені радарами, камерами та лідерами. По кутах кузова розставлені модулі e-corner, які відповідають за рух, поворот та гальмування кожного колеса. Завдяки такій конструкції, M.Vision TO та M.Vision HI здатні їздити боком і навіть розвертатися на місці.

admin

Наверх