Hyundai готує нове покоління Hyundai Santa Fe > Gercek Tesisat

Hyundai готує нове покоління Hyundai Santa Fe

Hyundai готує нове покоління Hyundai Santa Fe - Hyundai
Навесні цього року з’явилася інформація, що Hyundai Santa Fe п’ятого покоління під кодовим ім’ям MX5 дебютує до кінця 2022 року, тобто на 8-10 місяців раніше, ніж очікувалося. Корейський автовиробник поспішає модернізувати кросовер, який стрімко втрачає популярність, і вже приступив до випробувань прототипу наступного Hyundai Santa Fe. Підтвердженням цього є шпигунські фотографії, які опинилися в розпорядженні телеканалу Jungyoung Teak TV.
Минулого року актуальний Hyundai Santa Fe четвертого покоління просів з продажу порівняно з найближчим конкурентом Kia Sorento. Так, наприклад, у Південній Кореї реалізували трохи більше 57,5 ​​тисяч екземплярів Santa Fe проти 77 тисяч Sorento. Це і вплинуло на рішення Hyundai провести апгрейд моделі раніше за намічений термін.

Очікується, що Hyundai Santa Fe, змінивши покоління, стане значно більшим і перейде в сегмент повнорозмірних кросоверів. Крім того, Hyundai розширить географію продажу гібридних модифікацій моделі. Насамперед уявлення про нове Santa Fe можна було скласти лише за неофіційними рендерами, тепер з’явилися і перші шпигунські знімки.

Hyundai готує нове покоління Hyundai Santa Fe - Hyundai

Судячи з фотографій, наступний Hyundai Santa Fe матиме високу лінію капота, масивний передній бампер і повністю нову оптику, хоча розглянути деталі заважає щільний камуфляж. У салоні зміняться дверні карти і з’являться крісла з новим профілем – на одному зі знімків можна помітити вишивку, яка є двома з’єднаними літерами X. Передбачається, що таким зроблять малюнок світлодіодних ходових вогнів, і це буде фірмовим «підписом» нового Santa Fe.

Актуальне покоління Hyundai Santa Fe вийшов на ринок у 2020 році, отримавши нову зовнішність у стилі Sonata та новий 2,5-літровий бензиновий агрегат Smartstream, що розвиває 180 кінських сил. До Росії він дістався на початку 2021 року, і станом на середину серпня коштує від 3,9 мільйона рублів. До весни 2022 року модель вироблялася на потужностях Калінінградського «Автотора», який вже шостий місяць перебуває у простої.

Hyundai готує до випуску недорогий електрокар

admin

Наверх