Honda створить новий електричний кросовер на власній платформі у 2025 році > Gercek Tesisat

Honda створить новий електричний кросовер на власній платформі у 2025 році

Наразі Honda покладається на General Motors у виведенні на ринок свого нового електричного позашляховика, але японський автовиробник також працює над власними платформами електромобілів. У той час як Prologue 2024 року використовує акумуляторну платформу Ultium від GM, Honda щойно оголосила, що друга електрична модель, буде використовувати власну платформу Honda та з’явиться на ринку Північної Америки у 2025 році. Новий кросовер буде конкурувати на ринку середньо- та великогабаритних транспортних засобів та буде використовувати нову електричну платформу Honda під назвою e:Architecture.

Скоріше за все нас очікує якийсь позашляховик, можливо, навіть трирядний кросовер, який розміститься над дворядним п’ятимісним Prologue. Хоча Honda не опублікувала жодних зображень чи ілюстрацій, які б вказували на стиль цієї моделі, на фото вгорі – один з китайських концептів електромобілів компанії, який є частиною лінійки e:N Honda, призначеної для цього ринку. Хоча електромобілі Honda для китайського ринку, включаючи цей концепт позашляховика e:N, використовують окрему платформу під назвою e:N Architecture W, у них можуть бути деякі спільні компоненти. Honda також може вирішити поширити цей дизайнерський стиль електромобілів по всьому світу, навіть якщо нова модель на базі e:Architecture буде призначена виключно для північноамериканського ринку.

Ми вважаємо, що Prologue, а також його побратим Acura ZDX деякий час продаватимуться разом з цією новою моделлю від Honda. Партнерство Honda і GM не буде просто тимчасовим заходом, оскільки обидва автовиробники вже оголосили про подальшу співпрацю для “нової серії” електричних компактних позашляховиків, які будуть продаватися в США починаючи з 2027 року. Honda також пообіцяла два електричні спортивні автомобілі, але не вказала терміни їхньої появи.

У будь-якому випадку, очевидно, що плани Honda у сфері електромобілів зростають, оскільки компанія прагне до 2040 року продавати лише електромобілі та транспортні засоби на паливних елементах. Проміжні цілі компанії в Північній Америці полягають у тому, щоб до 2030 року електричні моделі становили 40% продажів Honda, до 2035 року – 80%, а до 2040 року – 100%.

admin

Наверх