Honda Civic виповнилось 50 років > Gercek Tesisat

Honda Civic виповнилось 50 років

У цьому році Honda відзначає 50-річчя свого культового автомобіля Civic. З першого виходу моделі на ринок у 1972 році було продано понад 27,5 мільйонів Civic у 170 країнах світу. З початком випуску 11-го покоління Civic входить у своє шосте десятиліття і продовжує встановлювати нові стандарти якості та перевершувати очікування покупців у всьому світі.

Honda Civic виповнилось 50 років - Honda

Постійна популярність Civic є свідченням передового досвіду інженерів Honda за останні півстоліття. Кожне покоління являє собою прогресивну еволюцію оригінального дизайну Civic, сучасні технології та нові стандарти продуктивності, зберігаючи при цьому незмінним призначення найпершого Civic: місткий, зручний в керуванні та економний компактний автомобіль.

Honda Civic виповнилось 50 років - Honda

Спираючись на 50-річну спадщину, 11 покоління Civic поєднує в собі чудові характеристики: ефективність, підвищений рівень комфорту в салоні, візуальну естетику і практичність. Оновлена ​​версія знаменує собою важливу віху для Honda в Європі, так як це остання модель в лінійці, яка буде електрифікована, завершуючи зобов’язання Honda Motor Europe «Electric Vision» до 2022 електрифікувати всі основні моделі.

Honda Civic виповнилось 50 років - Honda

З моменту виходу першого покоління, яке набуло такого широкого визнання, Honda Civic стала культовою моделлю для європейських покупців», — сказав Том Гарднер, старший віце-президент Honda Motor Europe Ltd. «У 11-му поколінні втілені основні характеристики функціональності, практичності та комфорту першого покоління Civic. Він був спроектований таким чином, щоб його силовий агрегат, кермо та підвіска забезпечували приголомшливі рівні динаміки, ефективності та зворотного зв’язку, які завжди були основою популярності Civic».

Honda в Україні святкує 30 років

Honda Civic виповнилось 50 років - Honda

admin

Наверх