Honda та Sony спільно випустять електричні кросовер та седани > Gercek Tesisat

Honda та Sony спільно випустять електричні кросовер та седани

Honda та Sony спільно випустять електричні кросовер та седани - Sony
Honda та Sony утворили спільне підприємство Sony Honda Mobility, яке займеться випуском електрокарів. На виставці CES, що проходить у Лас-Вегасі, компанія представила прототип свого первістка і озвучила назву марки – Afeela, утворена від англійського feel (відчуватися). Тепер стало відомо, що в планах Sony і Honda — не менше трьох електрокарів, про які розповів головний виконавчий директор СП Ясухіде Мізуно в інтерв’ю Autocar.
За словами Мізуно, партнери вже думають про наступні дві моделі, які побачать світ після випуску першого електрокара. Розглядаються кросовер та ще один седан.

Мізуно пообіцяв, що нові моделі з’являться упродовж п’яти років з моменту випуску первістка — щоб про нову марку не встигли забути. Серед потенційних суперників Afeela бачить BMW i4, Mercedes-Benz EQE та Tesla Model 3.

Технічні подробиці поки що ховаються, але відомо, що в основу електромобілів бренду ляже платформа Honda e:Architecture, яка поки що знаходиться в розробці. Фінальна версія за планом буде готова приблизно тоді, коли дебютує серійний седан — 2026 року. Honda відповідатиме за ходові якості моделі, а Sony візьме на себе електроніку, включаючи систему автономного водіння.

admin

Наверх