Honda та LG анонсували будівництво заводу акумуляторів для електокарів > Gercek Tesisat

Honda та LG анонсували будівництво заводу акумуляторів для електокарів

У рамках довгострокової стратегії свого розвитку японська компанія Honda планує до 2030 року надати споживачам 30 різних моделей електромобілів для різних ринків. Це дозволить збільшити річний обсяг виробництва електромобілів брендів Honda та Acura до 2030 року до 2 мільйонів одиниць.

Важливим елементом цієї стратегії є створення підприємств із випуску тягових акумуляторів. Для цього Honda вирішила об’єднати свої зусилля з одним із провідних виробників у цій галузі – південнокорейською компанією LG. Для реалізації проєкту компанії мають намір інвестувати 4,4 мільярда доларів. Вони підуть на будівництво в США гігафабрики, яка зможе випускати літій-іонні батареї загальною місткістю 40 ГВтг.

Акумулятори поставлятимуться на заводи компанії для нових моделей електромобілів Honda та Acura, які будуть запропоновані на американському ринку. Нагадаємо, що компанія має намір найближчими роками продавати в США та Канаді близько 750-800 тисяч машин на електротязі.

Будівництво спільного підприємства розпочнеться наступного року, а перші акумулятори почнуть сходити з його конвеєра у 2025 році. На думку керівника компанії LG Energy Solution Ен Су Квона, “спільне підприємство з компанією Honda стане ще одним ключовим каменем у довгостроковій стратегії електрифікації на ринку Північної Америки, що швидко зростає”.

Panasonic хоче побудувати у США ще один завод з виробництва акумуляторів для електромобілів

admin

Наверх