Honda представила найпотужніший в історії Honda Civic Type R > Gercek Tesisat

Honda представила найпотужніший в історії Honda Civic Type R

Honda представила найпотужніший в історії Honda Civic Type R - Honda
Компанія Honda представила Honda Civic Type R нового покоління, і хоча розкрито ще не всі характеристики, вже можна зробити висновок про те, що модель є лише модернізованою версією хот-хетчу п’ятирічної давності. Попри очікування, жодних революційних змін із Civic Type R не відбулося — він не отримав ні гібридної установки, ні повного приводу, чутки про які ходили останні кілька років. Зате сам автовиробник називає новинку «найпотужнішою в історії моделі».
Новий Honda Civic Type R комплектується тим же дволітровим турбомотором K20C, який встановлювався і на модель попереднього покоління. Втім, зовсім без обновок хетчбек не залишили: він отримав новий турбокомпресор та випускну систему. Заява про те, що цей Civic Type R став найпотужнішим за всю свою історію, поки не підкріплено цифрами — технічні характеристики Honda не наводить. За неофіційними даними, віддача двигуна становитиме приблизно 330 кінських сил проти 320 сил у попередника.

Honda представила найпотужніший в історії Honda Civic Type R - Honda

Динамічні характеристики теж поки що не наводяться. Попередник набирав сотню за 5,7 с, а його максимальна швидкість досягала 272 км/год.

Чутки про автоматичну трансмісію теж не підтвердилися: пару дволітровий турбомотор складає колишня шестиступінчаста «механіка». Привід – передній з диференціалом, що самоблокується. Зате у нового Civic Type R з’явився новий їздовий режим: Comfort, Sport і +R додався Individual, який можна налаштувати самостійно. Бортову телеметрію можна вивести на екран смартфона за допомогою програми.

Honda представила найпотужніший в історії Honda Civic Type R - Honda

Зі зміною покоління хетчбек став легшим і жорсткішим. Змінився дизайн бамперів, а корму тепер вінчає антикрило більшого розміру, встановлене на алюмінієвих опорах. Крім всього перерахованого, вихлопних патрубків стало три, і вони розташовані по центру.

Новий Civic Type R має незалежну передню підвіску McPherson і задню багатоважільну. Заявлено чотирипоршневі гальмівні механізми Brembo, 19-дюймові диски (в початковій комплектації) та шини Michelin Pilot Sport 4S. У салоні встановлені спортивні крісла-ковші, а ремені безпеки багатоточкові.

Honda представила найпотужніший в історії Honda Civic Type R - Honda

Старт продажів нового Honda Civic Type R в Японії та США намічено на вересень цього року, а потім модель з’явиться і в інших країнах. Основними конкурентами хот-хетчу стануть Volkswagen Golf R та Toyota GR Corolla, які, на відміну від Civic Type R, доступні як з переднім, так і з повним приводом.

Яким буде нове покоління Honda CR-V

Яким буде нове покоління Honda Accord

admin

Наверх