Ford скоротить ще 1 тис. співробітників у Європі > Gercek Tesisat

Ford скоротить ще 1 тис. співробітників у Європі

Зараз на заводі в іспанському Альмусафесі працюють 5800 чоловік і збирають близько 1100 машин на добу: це кросовери Kuga, компактвени Transit, а також мінівени S-Max та Galaxy. Про те, що останні вирішено зняти з виробництва через слабкий попит, стало відомо ще восени. Збірка припиниться навесні 2023 року, причому наступника в жодній моделі не буде.

Торік Ford зупинив виробництво седана Mondeo, який також випускався у Валенсії. Модель протрималася на конвеєрі майже тридцять років, проте показники продажів призвели до її відставки. Тепер Mondeo випускають лише у Китаї на спільному підприємстві Changan-Ford.

Це не перша заява Ford про майбутні масові скорочення в Європі. Минулого місяця концерн анонсував звільнення 3800 осіб, більшість із них — у Німеччині та Великій Британії. Таким чином, Ford готується до переходу на електрокари, для яких знадобиться менше інженерів. З таких позицій звільнять близько 2800 осіб, а 1000, що залишилися, — це різний адміністративний персонал, маркетологи і продавці.

Ford готує масштабне скорочення персоналу у Європі, спричинене переходом на електромобілі

admin

Наверх