Ford представив Mustang сьомого покоління. Що змінилося? > Gercek Tesisat

Ford представив Mustang сьомого покоління. Що змінилося?

Ford представив Mustang сьомого покоління. Що змінилося? - Mustang
Напередодні відкриття мотор-шоу у Детройті дебютував новий Ford Mustang. Це вже сьоме покоління легендарного спорткара, який в останні роки утримує звання спортивного автомобіля, що найбільше продається, не тільки в США, а й у світі. Наприклад, минулого року Ford продав 70 тисяч Мустангів, із них 76% — у рідних Штатах.

E сьомому поколінні Mustang залишився собою. Він не перетворився на електромобіль, не став гібридом, і навіть повного приводу в нього, як і раніше, немає. За великим рахунком, перед нами глибока модернізація колишньої моделі зразка 2014 року, тому що платформа зі стійками McPherson спереду і задньою незалежною підвіскою, каркас кузова і навіть більшість агрегатів у нової моделі ті ж самі. Як і раніше Mustang запропонований у вигляді купе та кабріолету з м’яким складним дахом.

Тепер Mustang має світлодіодні фари із прямокутними секціями. Версії з турбочетвірками та моторами V8 мають різне оформлення передньої частини: восьмициліндровий Mustang легко впізнати по окремих секціях у радіаторній решітці. Програма індивідуалізації стала різноманітнішою: навіть для гальм можна замовити чорний, червоний або синій колір супортів, хоча суть від цього не зміниться.

Колісна база стала коротшою на невловимі 2 мм (тепер 2718 мм), а загальна довжина зросла на 23 мм (до 4811 мм). Хоча заднє звисання стало трохи менше, що навіть позначилося на об’ємі багажника: у купе він вміщує 377 літрів замість колишніх 382 літрів. Базовий чотирициліндровий турбомотор 2.3 EcoBoost – вже нового покоління: у порівнянні з колишнім двигуном того ж об’єму він більш довгохідний. А старший атмосферник V8 5.0 сімейства Coyote модернізовано. На жаль, Ford поки не оприлюднив характеристики, але мотори точно стали потужнішими, ніж у колишнього Мустанга (314 л.с. і 456 л.с. відповідно).

Ford анонсував найширшу програму просування нового Мустанга у перегонах. Для продажу будуть підготовлені трекові варіанти Dark Horse S («роздягнений» салон, каркас безпеки, гоночні крісла, система пожежогасіння) та Dark Horse R (до того ж посилено кузов, встановлені гоночні колеса та збільшений бензобак). А згодом Ford Mustang з’явиться у змаганнях класів GT3 та GT4, серіях Nascar та NHRA Factory X, а у 2024 році ще й у Ле-Мані!

Машини вийдуть на ринок улітку 2023 року.

admin

Наверх