Донеччина та Запоріжжя отримають швидкі допомоги від благодійних фондів > Gercek Tesisat

Донеччина та Запоріжжя отримають швидкі допомоги від благодійних фондів

«Швидкі» на фронт передали спільно з благодійним фондом SMART Medical Aid. «Автомобілі швидкої допомоги на передовій можуть служити декілька місяців, а можуть – і кілька годин. Тому одне з ключових завдань, які ставимо перед собою, – регулярно передавати карети швидкої медичної допомоги і все необхідне, щоб рятувати життя тих, хто захищає нас від окупантів. Аби підсилити наших бойових медиків на Донецькому та Запорізькому напрямках, сьогодні ми передали зі Львівщини 6 «швидких» – 5 з них ви бачите на фото, ще одна – в дорозі», – зазначив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Укомплектування однієї автівки обходиться від 30 до 50 тисяч доларів. Ще близько 10 тисяч коштує сам вживаний транспорт. Його купляють у Великій Британії, привозять в Україну, забезпечують максимальну справність і лише тоді передають нашим захисникам.

Дякуєму «Smart Medical Aid» і його очільниці Ірині Рибінкіній за 81 карету швидкої допомоги та медичні машини для евакуації травмованих, які вже рятують наших людей на передовій; за евакуацію дітей на лікування за кордон; за навчання медиків і наших захисників тактичної медицини; за передачу якісного медичного обладнання американського виробництва у різні області нашої держави.

Ми дуже вдячні за те, що фонд у співпраці з «Razom For Ukraine» придбали та передали для нашої області три дефібрилятори, і зараз вони виконують свою місію у місцях масового скупчення. Завдяки цим пристроям багато людей отримають другий день народження.

admin

Наверх