Для виробництва Lada не вистачає не тільки комплектуючих, але й робітників. Будуть залучати зеків та гастербайтерів > Gercek Tesisat

Для виробництва Lada не вистачає не тільки комплектуючих, але й робітників. Будуть залучати зеків та гастербайтерів

Для виробництва Lada не вистачає не тільки комплектуючих, але й робітників. Будуть залучати зеків та гастербайтерів - АвтоВАЗ
АвтоВАЗ заповнює дефіцит робітників заробітчанами. Перші групи приїжджих з Узбекистану прибули на головний завод Lada в Тольятті на початку вересня, а до кінця року до складання автомобілів залучать 500 трудових мігрантів. Таким чином, російський автовиробник має намір вирішити проблему гострої нестачі робочої сили. Крім заробітчан з Узбекистану, автомобілі Lada збиратимуть засуджені до примусових робіт. Ось такий колектив тепер буде на АвтоВАЗі. Цікаво, а хтось у тому ж Тольятті задав собі запитання: А де ж поділися робітники АвтоВАЗу,? І хто віддав наказ і відправив цих людей захоплювати іншу мирну країну?
Станом на початок літа 2023 року, потреба АвтоВАЗу в робочих кадрах становила близько 1,1 тисяч чоловік, і до 2024 цей показник може збільшитися до 2,9 тисячі. До 18 відсотків вакансій на заводі можуть «закрити» за рахунок засуджених, також до роботи залучать приїжджих з інших регіонів та країн, зокрема Узбекистану.

А заради чого ж автовазівські робітники відправилися у чужу країну вбивати і грабувати? А виявляється, заради того, щоб на їх місце прийшли іноземці та засуджені. Ось така “многоходовочка”. Як вам такий план, тольятинці?

admin

Наверх