DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF > Gercek Tesisat

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF

Нова серія DAF XB встановлює новий стандарт у міській та регіональній дистрибуції
– Завжди індивідуальне рішення в класі від 7,5 до 19 тонн
– Найнижчий вплив на навколишнє середовище в поєднанні з найкращою в своєму класі ефективністю, безпекою та комфортом.

Міський розподіл з нульовими викидами
– версії 12, 16 і 19 тонн
– Радіус дії до 350 кілометрів
– Зарядка акумулятора від 20 до 80% всього за 40-70 хвилин
– Спеціальна підтримка продажів, консультації з планування, навчання та зарядні пристрої PACCAR

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Потужні та ефективні двигуни PACCAR PX-5 та PX-7
– від 124 кВт (170 к.с.) до 227 кВт (310 к.с.).
– Максимальний крутний момент на низьких обертах двигуна для зниження швидкості та кращої в своєму класі економії палива
– 8-швидкісна повністю автоматична трансмісія PowerLine
– Готовий до HVO (до 90% скорочення CO2 «від джерела до колеса»)

Новий стандарт безпеки
– Повний набір систем ADAS
– Чудова пряма видимість

Новий стандарт комфорту водія
– Високоякісні кабіни на день, продовжений день і кабіни зі спальним місцем
– Відмінна доступність
– Новий настроюваний цифровий дисплей
– Найкраща в своєму класі маневреність

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Новий DAF XBC для будівництва
– Високий дорожній просвіт 255 міліметрів
– Відмінний кут наближення 25 градусів

Завдяки своїй повній серії абсолютно нових вантажівок нового покоління XD, XF, XG і XG+ для розповсюдження, далеких перевезень і професійного застосування DAF за останні 18 місяців встановив нові стандарти ефективності та викидів, безпеки та комфорту водія. Нове покоління XB, включаючи будівельну вантажівку XBC, доповнює широкий асортимент продуктів DAF, відзначених багатьма нагородами.

Міський розподіл з нульовими викидами
DAF був першим європейським виробником вантажівок, який запропонував ринку електричні вантажівки з акумуляторами, і ще більше розширив своє екологічне лідерство завдяки моделям нового покоління XD і XF Electric.

Тепер DAF ще більше розширює свою пропозицію продуктів із «нульовими викидами» за допомогою нового DAF XB Electric, який ідеально підходить для сталого міського та регіонального розподілу. Поряд з версіями вагою 16 і 19 тонн доступна версія вагою 12 тонн з колесами 17,5 дюймів і лише однією сходинкою. Колісні бази починаються від 4,2 метра.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Електронний двигун XB Electric забезпечує 120 або 190 кВт номінальної потужності залежно від специфікації та номінальний крутний момент 950 і 1850 Нм відповідно (піковий 2600 і 3500 Нм). Для мінімального можливого впливу на навколишнє середовище та найвищої довговічності DAF використовує акумуляторні батареї високої щільності, що не містять кобальту та магнію, літій-залізо-фосфат (LFP – Lithium Ferro Phosphate) із загальною ємністю від 141 до 282 кВт-год. Це дозволяє XB Electric досягати 350 ультратихих кілометрів з «нульовими викидами»; більш ніж достатньо для потреб операторів міського розподільного транспорту.

Швидка і повільна зарядка
Особливістю нового DAF XB Electric є «комбінована система зарядки». Це дозволяє заряджати вантажівку через звичайну електричну мережу та ідеально підходить, коли вантажівка повертається на домашню базу в кінці дня. Швидке заряджання акумуляторів (650 В постійного струму, 150 кВт) від 20% до 80% займе лише від 40 до 70 хвилин, залежно від специфікації.

Щоб оптимально підтримати клієнтів у переході на автомобільний транспорт з нульовим рівнем викидів, комплексна пропозиція DAF також включає широкий спектр рішень для зарядки, поради щодо планування маршрутів і зарядки, а також спеціальне навчання водіїв, щоб отримати найкраще від своїх автомобілів.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Високоефективні двигуни PACCAR
Окрім інноваційної повністю акумуляторної електричної силової установки, новий DAF XB доступний з 4,5-літровими 4-циліндровими двигунами PACCAR PX-5 і 6,7-літровими 6-циліндровими двигунами PACCAR PX-7 потужністю від 124 кВт (170 к.с.) до 227 кВт ( 310 к.с.). І сучасні, і потужні двигуни розвивають максимальний крутний момент на низьких обертах двигуна, підтримуючи зниження швидкості та найкращу в своєму класі економію палива.

Двигуни PACCAR PX-5 і PX-7 готові до застосування HVO, що дозволяє знизити викиди CO2 до 90% («well-to-wheel»).

Автоматичні коробки передач PowerLine
DAF XB з двигунами PX-5 і PX-7 пропонуються в поєднанні з 8-ступінчастою повністю автоматичною трансмісією PowerLine, яка забезпечує оптимальний розподіл передач і ступенів. Перемикання передач під напругою без будь-якого переривання крутного моменту забезпечує плавне перемикання передач і швидку реакцію на дросель, що забезпечує винятковий комфорт і керованість. Крім того, трансмісія забезпечує чудову маневреність на низьких швидкостях завдяки функції спонукання до руху після відпускання педалі гальма.

Для серії DAF XB також доступні 6- та 9-ступінчасті механічні коробки передач, а для спеціальних застосувань можна замовити повністю автоматичні коробки передач Allison.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Зручність для забудовників
Найкраща в своєму класі ефективність автомобіля також реалізується завдяки широкому діапазону колісних баз (до 6,9 метрів) і довжини шасі, що дозволяє використовувати надбудови довжиною понад 9 метрів. Це забезпечує найкращу конфігурацію автомобіля для роботи. Низька споряджена вага забезпечує найвище корисне навантаження для оптимальної віддачі на кілометр. Крім того, шасі серії XB має новий малюнок сітки для чудової зручності для будівельників. Нові попередньо визначені схеми шасі зі зміненим розташуванням паливних баків, вихлопних систем, акумуляторів і повітряних баків, спеціально призначені для підмітальних машин і самоскидів.

Новий стандарт безпеки
Нова розвізна вантажівка DAF XB доступна з набором вдосконалених систем допомоги водієві, що забезпечує найкращу у своєму класі безпеку та комфорт водія.

Система AEBS (Advanced Emergency Braking System) оснащена як радаром, так і камерою, яка сигналізує вразливим учасникам дорожнього руху попереду автомобіля (Drive-off Assist). Event Data Recorder записує зображення та дані, коли активовано попередження про гальмування AEBS, а система допомоги при повороті DAF попереджає, якщо велосипедисти знаходяться в сліпих зонах транспортних засобів. Нова система DAF Drowsiness Detection оцінює пильність водія та попереджає, коли потрібна перерва.

Крім того, кожен XB оснащений системою розпізнавання обмежень швидкості, яка інформує водія про фактичні обмеження швидкості, а пасивна система допомоги при зміні смуги руху допомагає уникнути небезпечних маневрів, попереджаючи про потенційно ненавмисну зміну смуги руху.

Чудова пряма видимість забезпечується низьким розташуванням кабіни, великим вітровим склом і бічними вікнами, а також низькими лініями вікон. В якості опції доступне вікно огляду бордюрів для безперешкодного огляду інших учасників дорожнього руху з боку штурмана. Тонкий дизайн нових дзеркал забезпечує ідеальне поєднання прямого та непрямого огляду.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Новий стандарт комфорту водія
З XB DAF ще раз підтверджує свою чудову репутацію у виробництві вантажівок, які також є фаворитами водіїв. Комфортабельні денні кабіни, кабіни подовженого дня та кабіни зі спальним місцем мають ідеально розташовані сходинки, двері, що широко відкриваються, і низьку кабіну, що забезпечує виняткову доступність. Зручні сидіння мають таку ж м’яку оббивку, що й у вантажівок DAF XD, XF, XG і XG+, з якими нове покоління XB також має високий рівень посадки та обробки, нове кермо та привабливий 12-дюймовий цифровий дисплей на панелі приладів. Він миттєво показує всю інформацію, пов’язану з транспортним засобом, і його можна налаштувати за бажанням водія.

Крім того, керувати новим XB – одне задоволення. Завдяки просторій, але компактній конструкції кабіни, унікальній маневреності та малому радіусу розвороту, новий розподільник DAF є надзвичайно маневреним, що дуже важливо в густонаселених містах.

XBC для будівельних програм
Поряд із серією XB для доріг, DAF також представляє серію XBC, яка відмінно підходить, коли ситуація стає складною, наприклад, у будівельному сегменті. XBC має 19-тонне шасі та високий дорожній просвіт 255 міліметрів, великий кут наїзду 25 градусів, сталеву передню пластину радіатора для захисту моторного відсіку та міцний сталевий бампер лавово-сірого кольору.

Нова серія DAF XB, виробництво якої почнеться в четвертому кварталі 2023 року, представляє нову серію провідних у своєму класі розвізних вантажівок, що пропонує індивідуальне рішення для всіх міських і регіональних застосувань. Асортимент включає в себе ультрасучасні електричні силові агрегати з нульовим рівнем викидів, що демонструє екологічне лідерство DAF. Разом із новими стандартами ефективності, безпеки та комфорту водія серія DAF XB готова до життя в місті.

admin

Наверх