DAF презентує будівельні вантажівки нового покоління > Gercek Tesisat

DAF презентує будівельні вантажівки нового покоління

Відмінна пропозиція для будівництва
Будівельні вантажівки DAF XDC і XFC мають спільну структуру з серіями вантажівок нового покоління DAF XD, XF, XG і XG⁺, відзначених кількома нагородами, які два роки поспіль отримували нагороду «Міжнародна вантажівка року».

DAF XDC і XFC оснащені 2-, 3- і 4-вісними транспортними засобами та доступні з одним або подвійним приводом. І XDC, і XFC спеціально розроблені для найважчої роботи в суворих умовах.

Моделі DAF XDC і XFC пропонують великий кут наближення 25° і високий дорожній просвіт від 33 до 39 см – залежно від специфікації. Будівельні вантажівки DAF мають міцну конструкцію з міцним сталевим бампером із трьох частин, решіткою радіатора з чорними смугами та сталевою захисною пластиною радіатора в стандартній комплектації. Обидва транспортні засоби є ідеальною основою для самоскидів, бетономішалок, гакових ліфтів та інших спеціалізованих кузовів.

DAF презентує будівельні вантажівки нового покоління - DAF

Новий стандарт ефективності
Як і їхні побратими для дорожніх застосувань, XDC і XFC нового покоління оснащені новими двигунами PACCAR MX-11 і MX-13 з потужністю до 390 кВт/530 к.с.

Усі будівельні автомобілі DAF стандартно оснащені автоматизованою коробкою передач TraXon із спеціальним позашляховим режимом для оптимального перемикання передач на складній місцевості. Перемикання передач відбувається надзвичайно швидко та на високих обертах двигуна, щоб підтримувати імпульс на важкій або горбистій місцевості. Крім того, XDC і XFC пропонують автоматичний вибір передач. Нові функції «ASR Off» і «Rock Free» дозволяють рухатися на слизькій дорозі та полегшують швидке розгойдування, щоб допомогти вибрати транспортний засіб у надзвичайно складних умовах.

Надзвичайна зручність для виробників кузовів підтримується надзвичайно гнучким розташуванням компонентів шасі, таких як EAS (система обробки вихлопних газів), акумуляторної батареї та повітряних баків, а також доступністю повного спектру ВВП, модулів кріплення кузова та роз’ємів.

Новий стандарт безпеки
DAF XDC і XFC нового покоління мають велике вітрове скло та бічні вікна з наднизькими лініями поясу, за які всі моделі DAF нового покоління хвалять, що забезпечує найкращий у своєму класі прямий огляд. В якості опції доступне вікно огляду на бордюр, яке у поєднанні зі складаним сидінням переднього водія забезпечує безперешкодний огляд пішоходів і велосипедистів поруч із вантажівкою з боку переднього водія. Крім того, нова приладова панель «DAF Vision Dashboard», яка має форму лобового скла з боку штурмана і є стандартною як для XDC, так і для XFC, забезпечує чудовий прямий огляд.

Для кращого в своєму класі непрямого огляду DAF XD нового покоління може бути оснащений цифровою системою огляду DAF, яка замінює головне та ширококутне дзеркала. Чудовий кутовий огляд DAF забезпечує максимальний огляд не менше ніж на 285 градусів на зону навколо стійки кабіни з боку штурмана.

Крім того, підвищенню безпеки сприяє повністю світлодіодне зовнішнє освітлення, яке є стандартним для всіх версій XDC і XFC.

DAF презентує будівельні вантажівки нового покоління - DAF

Новий стандарт комфорту водія
Першокласний комфорт водія починається з чудового доступу до кабіни завдяки добре розташованим сходам і керму, яке можна переміщати у вертикальному положенні паркування. Діапазони регулювання сидінь і керма безпрецедентні, як і просторість кабіни з чудовим простором для зберігання речей. У стандартній комплектації Day Cab має збільшений внутрішній простір. Комфортне третє сидіння або великий холодильник доступні як заводські опції.

Нові DAF XDC і XFC мають вражаючу панель приладів, як і решту лінійки New Generation, включаючи повністю цифрові панелі приладів. Чудова плавність ходу та керованість досягаються завдяки абсолютно новому дизайну передньої частини шасі та новій підвісці кабіни.

Співпраця з провідними бодібілдерами
Як показано на виставці Bauma, DAF об’єднується з провідними виробниками кузовів, щоб забезпечити найвищу якість, ефективність і найшвидшу доступність автомобіля. Оптимально розроблені комбінації вантажівки та надбудови також прискорюють процес замовлення, дозволяючи першим повністю зібраним автомобілям бути готовими до доставки в першому кварталі 2023 року.

Завдяки чому DAF XD став «Міжнародною вантажівкою 2023 року»

admin

Наверх