DAF відкриває завод зі складання електровантажівок та починае серійне виробництво XD і XF Electric > Gercek Tesisat

DAF відкриває завод зі складання електровантажівок та починае серійне виробництво XD і XF Electric

Абсолютно нове виробництво електричних вантажівок розташовано на заводі DAF Trucks в Ейндховені. Будівництво цього заводу з виробництва електровантажівок було завершено за 18 місяців.

Цієї весни з конвеєра зійдуть перші вантажівки DAF XD і XF Electric. DAF очікує, що протягом наступних кількох років виробництво зросте до кількох тисяч автомобілів на рік відповідно до зростання попиту на повністю електричні вантажівки.

4х2 і 6х2 шасі і 4х2 тягачі
Основою для кожної електричної вантажівки DAF нового покоління є так званий глайдер — шасі без трансмісії, але з кабіною. Планер виготовляється на основній лінії виробництва вантажівок DAF. Потім шасі 4×2 і 6×2 і тягачі 4×2 комплектуються до електричних вантажівок XD і XF у восьмиетапному процесі на виробничій лінії електричних вантажівок.

DAF відкриває завод зі складання електровантажівок та починае серійне виробництво XD і XF Electric - DAF

Дві складальні лінії
Нова фабрика фактично має дві складальні лінії. Акумуляторні блоки збираються на складальній лінії, тоді як усі високовольтні компоненти, включаючи батареї та трансмісію, монтуються на шасі на основній складальній лінії. Потім на кінцевих станціях проводяться ретельні перевірки, щоб переконатися, що вантажівка знаходиться в ідеальному робочому стані.

На замовлення
Як і будь-який автомобіль DAF, XD і XF Electric розроблені спеціально, щоб ідеально відповідати побажанням кожного клієнта. Ось чому електричні трансмісії PACCAR є модульними. На додаток до наявності двох двигунів PACCAR EX (із шістьма різними показниками продуктивності), акумуляторні блоки також можна встановити в різних положеннях на шасі, залежно від вимог замовника. Це гарантує максимальну гнучкість для бодібілдерів.

DAF на виставці IAA2022 представляє світові новинки

DAF XD і XF Electric
DAF XD і XF Electric були представлені на виставці IAA у Ганновері у вересні 2022 року. Повністю електричні трансмісії PACCAR забезпечують потужність від 170 до 350 кВт (від 210 до 480 к.с.). DAF також пропонує вибір акумуляторних блоків, використовуючи модульний підхід. Найменша упаковка містить дві «нитки», які разом мають потужність 210 кВт/год і забезпечують запас ходу до 200 км. Найбільший має 5 «струн» потужністю 525 кВт/год і може досягати запасу ходу понад 500 км. Електричні вантажівки ідеально обладнані для швидкої зарядки, і навіть найбільший акумулятор можна зарядити від 0% до 80% лише за 45 хвилин.

DAF відкриває завод зі складання електровантажівок та починае серійне виробництво XD і XF Electric - DAF

Міжнародна вантажівка року
Абсолютно новий DAF XD представляє новий еталон у сегменті дистрибуції завдяки своїм неперевершеним функціям безпеки та ефективності, а також чудовому комфорту водія. Не дивно, що серія DAF XD нещодавно була названа «Міжнародною вантажівкою 2023 року», слідуючи по стопах DAF XF, XG і XG⁺, які були названі «Міжнародною вантажівкою 2022 року». Унікальна ДНК моделей XD, XF, XG і XG⁺ також є стандартною особливістю моделей XD Electric і XF Electric.

Завдяки чому DAF XD став «Міжнародною вантажівкою 2023 року»

admin

Наверх