Continental розробила спеціальні гальмівні супорти для електромобілів > Gercek Tesisat

Continental розробила спеціальні гальмівні супорти для електромобілів

Розробка Continental називається Green Caliper. Це звичайний механізм із плаваючою скобою, але адаптований під електромобілі. Батарейні машини на 80% рідше використовують для уповільнення гідравліку (в основному рекуперацію), знижуючи тим самим термічне навантаження на супорти, тому насамперед у Continental ґрунтовно переглянули їх дизайн.

Нові супорти вдвічі легші за стандартні, хоча, як і раніше, робляться з чавуну. Завдяки компактним розмірам їх можна використовувати з більшими і тонкими роторами, що дає ще три кілограми економії на колесо. Також у Continental зменшили товщину та площу фрикційних накладок та додали функцію активного втягування колодок.

Continental розробила спеціальні гальмівні супорти для електромобілів - Continental

Все це збільшило повітряний зазор між диском та колодкою. Залишковий гальмівний момент (небажане тертя диска та колодки поза фазою гальмування) при цьому зменшився на 0,2 Нм, а втрати на тертя звелися практично до нуля. Стосовно машини з ДВЗ це знизило б викиди вуглекислоти на два грама на кожен кілометр, а на електрокарі трохи збільшить дальність ходу.

Нові теоретичні гальма готові до впровадження на серійних електромобілях. Щоправда, йдеться не про існуючі моделі, а про нові, оскільки на повний цикл розробки продукту потрібно 2–3 роки. Коштують Green Caliper стільки ж, скільки звичайні, але при цьому ефективніші.

Ера автономних автомобілей відсувається. В чому причина?

admin

Наверх