Continental представила дві нові шини SportContact 7 и UltraContact > Gercek Tesisat

Continental представила дві нові шини SportContact 7 и UltraContact

Малюнок протектора нових шин має адаптивні властивості – він буквально пристосовується до стилю водіння, забезпечуючи оптимальні характеристики. Наприклад, в поворотах пляма контакту збільшується, а рухливість блоків протектора обмежується за рахунок сполучних елементів, що забезпечує більшу швидкість проходження віражів. На прямих ділянках, навпаки, покращуються властивості кочення. Також адаптивна технологія допомагає чудово протистояти акваплануванню, причому на прямих за видалення води з плям контакту відповідають одні ламелі, а в поворотах з водою борються вже інші – розташовані по краях протектора.

На окрему згадку заслуговує застосована в нових шинах спеціальна суміш BlackChili. Спочатку м’яка, у своїй структурі вона практично не має внутрішніх пустот. Це не тільки покращує їздовий комфорт, а й впливає на психологічне сприйняття – ці шини залишають приємний післясмак після поїздки! Більше того, нова суміш у поєднанні з жорстким каркасом низькопрофільної покришки дозволила досягти вражаючих характеристик ходимості: ресурс нових шин виріс на 17 відсотків порівняно з моделлю попереднього покоління! До того ж у новинки відчутно знижений рівень шуму.

Continental UltraContact – шини для мегаполісу майбутнього

За даними цілого ряду досліджень, до 2050 року майже 70% населення нашої планети житиме у містах — уявляєте, скільки там буде автомобілів? Адже міський стиль їзди з постійними розгонами та гальмуваннями, різнокаліберним асфальтом та сюрпризами шляховиків ставить перед шинами серйозні завдання. Прискорене зношування в таких умовах часом просто неминуче. Особливо явно це проявляється на автомобілях для таксі та каршерингу, які експлуатуються практично цілодобово, — на них шини іноді перетворюються на витратний матеріал. Та ж картина з прокатними автомобілями та сервісами «машин з передплати». Ще незабаром зросте частка тихих електромобілів (за прогнозами, їхня кількість до 2025 року збільшиться до 14 мільйонів) — керуючи такими, водіям буде неприємно чути постійний гул шин!

У цих шинах використана спеціальна гумова суміш YellowChili, доповнена технологією Ultra. Разом вони забезпечують видатні характеристики ходимості та зносостійкості шин разом з гідними показниками зчіпних властивостей, зокрема гальмування. Спеціальна конструкція надає особливої міцності, настільки необхідної у місті, — гострі краї зрізаного асфальту таким шинам не страшні. Як приємне доповнення – зменшення опору коченню та, отже, зниження витрати палива автомобіля. Continental UltraContact доступні у величезній кількості типорозмірів. У лінійці більше сотні позицій! Це літні шини для легкових автомобілів та кросоверів (SUV) у типорозмірах від 14 до 20 дюймів з індексами швидкості T, H, V, W та Y.

admin

Наверх