CITROEN представляє концептуальний фургон CITROEN Type Holidays > Gercek Tesisat

CITROEN представляє концептуальний фургон CITROEN Type Holidays

Новий вен поєднує культовий CITROЁN Type H із сучасною моделлю SpaceTourer. Це дарує нам вен, який незабаром буде доступний у дилерській мережі CITROЁN та запропонує нову лінійку, яка новить назву «Holidays». Таким чином, Бренд CITROЁN демонструє власне натхнення ідеями свободи та подорожей. І цілком природньо, що Бренд CITROЁN прагне посилити свою присутність на швидкозростаючому ринку, спираючись на переваги добре відомої моделі CITROЁN SpaceTourer.

CITROEN представляє концептуальний фургон CITROEN Type Holidays - CITROEN

ГОТОВНІСТЬ ДО МАЙБУТНЬОГО – ЗАВДЯКИ БАГАТОРІЧНОМУ ДОСВІДУ
З моменту свого заснування, Бренд CITROЁN максимально сприяє свободі пересування. Відомий французький Бренд має власні оригінальні «ноу-хау» для розробки практичних та доступних моделей, які є синонімом активного відпочинку та цікавого дозвілля.

CITROEN представляє концептуальний фургон CITROEN Type Holidays - CITROEN

Історичне визнання CITROЁN в сегменті «автомобілів для подорожей та відпочинку» робить Бренд одним з ключових гравців на ринку. Адже сьогодні CITROЁN є другим за величиною постачальником автомобілів, на базі яких створюють «будинки на колесах» у Європі. Варто зазначити, що Бренд CITROЁN особисто дуже шанує власну спадщину, представляючи унікальний автомобіль – створений на основі моделі SpaceTourer, але стилізований під легендарну модель Type H. Оригінальний прояв зовнішності – це саме те, що потрібно для концепції «Van life», яка передбачає оригінальний спосіб подорожей. Тому тизер CITROЁN Type Holidays отримав вражаючу зовнішність, яка дійсно виділяється з натовпу та дарує справжнє задоволення.

Сучасний вен CITROЁN SpaceTourer – це наче запрошення до подорожей: оригінальних та незвичних, самостійних або в компанії, проте без будь-яких обмежень. Бренд CITROЁN вже зробив кілька перших кроків на територію кемперів у вигляді концептів Hyphen, Rip Curl, Citroënist. І ось тепер Бренд прагне розвинути та закріпити цей успіх, розширивши власний бізнес на швидкозростаючому ринку кемперів. CITROЁN Type Holidays обіцяє появу нової версії автомобіля, що надасть комплексну відповідь на запити клієнтів CITROЁN.

CITROEN представляє концептуальний фургон CITROEN Type Holidays - CITROEN

Ця інвестиція є відповіддю на реальне соціальне явище. Любителі свободи та природи – ті, хто прагнуть відчинити двері та отримати казкові краєвиди зі свого ліжка; ті, які хочуть власної незалежності та водночас дбають про свій бюджет. Зараз багато людей переходять на автомобілі-вени. Такий автомобіль можна використовувати практично скрізь, адже його висота становить менше 2 метрів – а це означає, що його можна запаркувати на будь-якій автостоянці у центрі міста, а не лише на пляжі. Також автомобілі-вени можна використовувати щодня протягом року, як звичайний транспорт для пересування. Зараз у Європі щорічно випускається близько 90 000 нових автомобілів такого типу. То ж загалом концепція «Van Life» дуже популярна серед молоді, завдяки ідеям необмеженої свободи подорожей – причому подорожей з бажаним комфортом та з урахуванням конкурентоспроможного бюджету.

CITROEN представляє концептуальний фургон CITROEN Type Holidays - CITROEN

ВСІ ПЕРЕВАГИ МОДЕЛІ CITROЁN SPACETOURER ТА НОВІ ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ
Концепція «Van Life» також завдячує своїм успіхом прогресу, досягнутому в питаннях планування та комфорту. З новим CITROЁN Type Holidays кемпінг став шикарним – відповідно до тенденції «глемпінгу» (скорочене позначення від «гламурний кемпінг»). Концептуальний вен CITROЁN Type Holidays пропонує всі переваги CITROЁN SpaceTourer: внутрішній простір та комфорт, тишу під час руху, двоє зсувних бокових дверей для легкого доступу в салон, окреме вікно дверцят багажника тощо. Усе, що може знадобитися чотирьом особам, які хочуть втекти від сірого сьогодення.

CITROEN представляє концептуальний фургон CITROEN Type Holidays - CITROEN

Бренд CITROЁN звернувся до одного з провідних світових спеціалістів у питаннях створення «венів для життя»: це компанія Bravia Mobil. Відома словенська компанія запропонувала для CITROЁN Type Holidays все необхідне, аби зробити кожну подорож ідеальною:
– підйомний розкладний дах, який дозволяє людині стояти у повний зріст в салоні вену Citroën Type Holidays, а також пропонує велике ліжко для ночівлі двох людей;
– задній диван, який розкладається та утворює зручне ліжко для двох осіб; цей диван можна повністю зняти, щоб звільнити додаткове місце для зберігання речей;
– два передніх сидіння, які повертаються до житлової зони автомобіля;
– повноцінна міні-кухня – мийка, кухня, холодильник;
– розкладний стіл для обіду та роботи, кілька шаф для зберігання речей;
– система опалення Webasto для забезпечення оптимальної температури в салоні автомобіля.

CITROEN представляє концептуальний фургон CITROEN Type Holidays - CITROEN

Починаючи від 25 серпня й до 3 вересня, новий концепт-кар буде представлено на виставці Caravan Show у Дюссельдорфі – найбільшій міжнародній виставці автомобілів для відпочинку. CITROЁN Type Holidays обіцяє кожному незвичайні враження від подорожей. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду в стилі «ретро» та сучасному інтер’єру, цей автомобіль буде ідеальний компаньйон для стильного відпочинку в повній свободі! Таким чином, концепт-кар відкриває широку нову лінійку моделей, які вже незабаром будуть доступні в дилерській мережі Бренду CITROЁN для замовлення та придбання покупцями.

CITROEN представляє концептуальний фургон CITROEN Type Holidays - CITROEN

Варто нагадати, що Бренд CITROЁN в Україні вже зараз пропонує вен SpaceTourer всім шанувальникам дальніх подорожей та активного відпочинку великою компанією. Причому завдяки функції онлайн пошуку автомобілів CITROЁN в Україні на складах офіційних дилерів та імпортера, кожен зацікавлений клієнт може швидко та зручно знайти для себе омріяного «залізного друга» під будь-які запити та побажання.

admin

Наверх