Citroen готує електрокар за 25000 євро. Перше зображення > Gercek Tesisat

Citroen готує електрокар за 25000 євро. Перше зображення

Citroen готує електрокар за 25000 євро. Перше зображення - Citroen
Сitroen показала першу фотографію нового електрокара вартістю до 25 тисяч євро. Модель e-C3 розроблялася з прицілом на європейський ринок, і, судячи з тизеру, новинка є субкомпактним кросовером. Вона має деякі спільні риси з Citroen C3, який вже продається в Індії, та з торішнім концептом Citroen Oli. У конкуренти Citroen e-C3 пророкують VW ID.2 і майбутній Renault 5.
На затемненому знімку можна розглянути «світловий підпис» e-C3, що нагадує той, який був у концептуального пікапа Oli 2022 року, реслінги на даху та досить значний дорожній просвіт для компактної машини. Крім того, у передній частині розміщена підсвічена емблема Сitroen у новому дизайні – e-C3 стане першою серійною моделлю, яка отримає такий символ.

В основі моделі ляже архітектура CMP. Очікуються дві версії: з електромотором потужністю 82 кінські сили та 40-кіловатною батареєю, а також із 109-сильним агрегатом та батареєю ємністю 50 кіловат-годин розробки китайської фірми Svolt. Максимальний запас ходу на одній зарядці становитиме скромні 300 кілометрів.

Прем’єру заплановано на жовтень 2023 року, а у продаж новинка може надійти на початку 2024-го.

admin

Наверх