Citroen представив доступний електрокар > Gercek Tesisat

Citroen представив доступний електрокар

Електричний Citroen eC3 розроблений спеціально для індійського ринку. І оскільки він максимально уніфікований із бензиновим вихідником, то вийшов відносно доступним. Якщо придивитися, електрокара зберігся навіть лючок горловини бензобака на лівому задньому крилі, а в салоні нововведенням став лише мініатюрний селектор трансмісії.

Батарея eC3 змонтована під підлогою, а не інтегрована в шасі, через що дорожній просвіт став меншим на 10 міліметрів. Тут стоїть простенький літій-залізо-фосфатний акумулятор китайської фірми Svolt, з повітряним охолодженням та підтримкою зарядки постійним струмом потужністю до 50 кіловат. Але навіть у цьому випадку заповнення батареї з 10 до 80 відсотків займе майже годину.

Єдиний електродвигун розміщений на передній осі. Він видає 57 кінських сил і 147 Нм моменту, що крутить, дозволяючи крос-хетчу розганятися до міських 60 кілометрів на годину за 6,8 секунди. Максимальна швидкість eC3 складає всього 107 кілометрів на годину, запас ходу індійським циклом ARAI — 320 кілометрів.

Але головне у новинці – це ціна. За данними індійських ЗМІ Citroen eC3 запропонують за 11000 долларів.

admin

Наверх