Chrysler продемонстрував інтер'єр електромобілів майбутнього > Gercek Tesisat

Chrysler продемонстрував інтер'єр електромобілів майбутнього

Демонстратор виготовлений у вигляді двомісного кокпіту. Спереду встановлені широкоформатні дисплеї медіакомплексу Smart Cockpit загальною діагоналлю 37,2 дюйми. Система працює під управлінням ПЗ від Mobile Drive, спільного підприємства Stellantis та Foxconn, підтримує програми на основі штучного інтелекту (навігація, голосовий помічник), мережі 5G, платіжні системи та сервіси електронної торгівлі.

Через Smart Cockpit електрокари Chrysler можна буде інтегрувати у повсякденне життя власника. Наприклад, синхронізувати бортові системи з гаджетами або підключити їх до розумного будинку. Завідуватиме всім електронна та програмна архітектура STLA Brain. Крім того, Synthesis «має в своєму розпорядженні» автопілотом AutoDrive третього рівня автономності. Він не вимагає тримати руки на кермі та взагалі дивитися на дорогу, тому пасажирам тут приділено особливу увагу. За задумом, у безпілотному режимі вони можуть споживати різноманітний контент, розслаблятися та, за бажання, працювати.

Для обробки салонів майбутніх автомобілів Chrysler планує використовувати шкіру рослинного дублення та інші екологічно безпечні матеріали. Передня панель демонстратора, наприклад, виготовлена з меланжевого вересу, отриманого шляхом переробки промислових пластикових відходів та океанського сміття. А килимки для підлоги — з ліщини з додаванням текстилю. Першим такий інтер’єр отримає електрокар, який дебютує у 2025 році. Ну а масове поширення схожих на Synthesis салонів очікується до 2028, коли буде повністю сформована електрична лінійка.

admin

Наверх