Чому зниження цін на ринку електромобілів може стати «тривожною тенденцією» > Gercek Tesisat

Чому зниження цін на ринку електромобілів може стати «тривожною тенденцією»

Нещодавно Ford оголосив про зниження цін на свій електромобіль Mustang Mach-E на 8%. Це вже друге падіння цін від автовиробника цього року.

Фарлі порівняв цінову війну на ринку електромобілів з серією знижень цін Генрі Форда на Model T, починаючи з 1913 року. Але глава Ford сказав, що стратегія засновника компанії в кінцевому підсумку поставила Ford під загрозу.

“Ви не хочете перетворювати продукт на товар, – сказав Фарлі на форумі Wall Street Journal. “Вартість перепродажу для людей, які купили за вищими цінами, жахлива. Вони ніколи цього не забудуть”.

За його словами, Ford буде слідувати за зниженням цін Tesla на такі моделі, як Mustang Mach-E, який конкурує лоб в лоб з Model Y від Tesla. Але “є межа тому, як далеко ми зайдемо”.

З іншого боку, Фарлі сказав, що Ford не планує відмовлятися від програмного забезпечення Apple CarPlay, яке дозволяє клієнтам відображати екрани своїх смартфонів на приладовій панелі автомобіля. General Motors нещодавно заявила, що поступово відмовиться від CarPlay у своїх майбутніх моделях.

Що стосується розваг, які транслюються в автомобілі, “ми програли цю битву 10 років тому”, – сказав Фарлі. Більше того, “70% клієнтів Ford у США – це клієнти Apple”.

За словами Фарлі, Ford вирішив побудувати новий центр виробництва електромобілів поблизу Мемфіса, штат Теннессі, частково тому, що цей регіон має чистішу електроенергію від гідро- та атомних електростанцій.

За словами Фарлі, Ford готуватиме робітників для цього підприємства та інвестуватиме в перекваліфікацію нинішніх працівників. Але не всі працівники Ford перейдуть на електромобілі, сказав він.

“Ми не можемо підвищити кваліфікацію всіх, – сказав він. “Це займе занадто багато часу”.

admin

Наверх