Через кілька років в Європі кожен 4-й новий електромобіль буде китайським > Gercek Tesisat

Через кілька років в Європі кожен 4-й новий електромобіль буде китайським

Конкуренція для європейських автовиробників посилюється, особливо в секторі електромобілів. Професор Оле зазначив, що оскільки більшість транспортних засобів з Китаю є електричними, їхня присутність у цьому сегменті ринку помітно вища.

Очікується, що до 2023 року ці автомобілі становитимуть майже 20% нових реєстрацій в Європі, а до 2025 року цей показник може перевищити 25%.

Китайські автовиробники мають значну перевагу за вартістю, яка становить кілька тисяч євро. Ці автомобілі є не лише економічно конкурентоспроможними, але й технологічно досконалими, особливо в галузі акумуляторних технологій.

Конкурентна перевага Китаю полягає в широкій доступності та економічній ефективності критично важливої сировини та акумуляторів для електромобілів, що підтримується величезним масштабом їхнього внутрішнього ринку.

На противагу цьому, Європа наразі зазнає труднощів у порівнянні з Китаєм, що пояснюється такими факторами, як високі ціни на енергоносії, велика кількість нормативних актів і передчасне закінчення терміну дії податкових пільг.

Китай загрожує місцевим автовиробникам в ЄС

admin

Наверх