Cadillac представив електричний Escalade IQ з запасом ходу 725 км > Gercek Tesisat

Cadillac представив електричний Escalade IQ з запасом ходу 725 км

Новинка виявилася потужною (пікова віддача установки – 761 кінська сила), далекобійною (запас ходу на одній зарядці – 725 кілометрів) та динамічною (розгін до «сотні» приблизно за п’ять секунд). Старт продажів намічено на 2024 рік, попередня ціна – від 130 тисяч доларів.

За замовчуванням адаптивна пневмопідвіска забезпечує Escalade IQ дорожній просвіт на рівні 175 міліметрів, і в залежності від налаштувань він може бути збільшений на 25 міліметрів або зменшений на 50. 10 градусів. Діаметр колісних дисків – 24 дюйми.

У електро-ескалейда три ряди сидінь: залежно від версії на другому ряду може бути встановлений тримісний диван або два окремі крісла підвищеної комфортності з функцією масажу, екранами та розкладними столиками. На передній панелі розташований цифровий кластер діагоналлю 55 дюймів, ще один додатковий сенсорний екран відповідає за керування кліматичною системою.

У рух Escalade IQ наводить двомоторна установка – електромотори розташовані на передній та задній осях, забезпечуючи електромобілю привід на всі чотири колеса. Сумарна пікова віддача агрегатів становить 761 кінську силу, але така потужність доступу лише на короткий час. Постійна потужність дорівнює 687 кінських сил. Місткість батареї – 200 кіловат-годин, розрахунковий запас ходу на одній зарядці – 724 кілометрів за циклом EPA.

admin

Наверх