BMW збудувало тунель, який імітує день і ніч > Gercek Tesisat

BMW збудувало тунель, який імітує день і ніч

Світловий канал Next, який знаходиться дуже близько до Центру досліджень та інновацій компанії на півночі Мюнхена, має довжину 132 метри і ширину 22 метри. Автовиробник використовуватиме цей об’єкт для розробки майбутніх поколінь систем освітлення, включаючи фари, денні ходові вогні, сигнали повороту та інші. Він буде використаний як логічний наступний крок у процесі досліджень і розробок після комп’ютерного моделювання.

BMW збудувало тунель, який імітує день і ніч - BMW

“Для BMW Group світло – це тема, яка постійно набуває все більшого значення. З новим каналом Light Channel Next ми сподіваємося, що в майбутньому зможемо впроваджувати інноваційні ідеї в автомобілі та на ринку, які справлятимуть незабутнє враження на клієнтів і підвищуватимуть безпеку дорожнього руху”, – пояснює експерт BMW зі світла Крістіан Джебас.

Для того, щоб більш реалістично імітувати різні дорожні сценарії, тестовий тунель має чотири різні поверхні. Центральна зона має асфальтове покриття, яке пройшло спеціальний процес шліфування поверхні, щоб штучно зістарити його. Мета полягала в тому, щоб поверхня мала характеристики відбиття, які відповідають характеристикам реальної дороги. Є також ділянка з пішохідною доріжкою, а також ще одна ділянка, яка імітує покриття підлоги звичайного підземного паркінгу.

BMW збудувало тунель, який імітує день і ніч - BMW

Світловий тунель BMW також може імітувати різні умови освітлення в будь-який час доби. Це корисно при розробці покажчиків поворотів і денних ходових вогнів, які повинні оцінюватися при денному світлі. Спеціальна стіна денного світла може генерувати різні умови освітлення в залежності від необхідної яскравості і колірної температури.

Світловий канал Next почне функціонувати вже найближчим часом. У центрі уваги розробників буде інтеграція високоадаптивних фар. Дизайнери BMW також будуть частими гостями на об’єкті, оскільки “світло автомобіля – це також питання естетики для всіх брендів BMW Group”.

Електромобілям BMW нададуть бензинових емоцій

admin

Наверх