BMW тестує новий електрокар iX2 > Gercek Tesisat

BMW тестує новий електрокар iX2

Під час щорічної конференції BMW Group 2023, що відбулася в середині березня, німецький бренд оголосив про плани запуску iX2 як нового члена зростаючого портфоліо електромобілів. У розмові з німецьким журналом для ентузіастів Bimmer Today керівник заводу в Регенсбурзі повідомив, що серійне виробництво розпочнеться до кінця року. Електричний кросовер збиратимуть разом з компактнішим iX1 на заводі у східній Баварії.

BMW тестує новий електрокар iX2 - BMW

Для цього BMW інвестує понад 350 мільйонів євро і наймає близько 500 нових працівників. За оцінками автовиробника, вже у 2024 році щонайменше третина всіх автомобілів, вироблених у Регенсбурзі, будуть електромобілями, а інші дві третини становитимуть моделі X1 та X2 з традиційними двигунами. Перший з них також доступний з різними гібридними силовими установками, що підключаються до мережі.

BMW залишається небагатослівним щодо нового X2, але ми знаємо, що він отримає зовсім інший дизайн. Від схожості з хетчбеком нічого не лишиться, оскільки шпигунські знімки показали, що прототипи нагадують міні-X6, дотримуючись формули купе-кросовера, яка стала популярною у мюнхенського бренду. Окрім нової, але вже знайомої форми, X2 (під кодовою назвою U10), швидше за все, буде набагато більшим за свого попередника.

BMW тестує новий електрокар iX2 - BMW

Бензинові/дизельні X2 та електричні iX2 будуть виглядати практично однаково. Перші електромобілі BMW на власній спеціалізованій модульній платформі Neue Klasse почнуть виробляти лише з 2025 року. Незважаючи на електричний натиск, все ще буде топова модель з ДВЗ під брендингом M Performance. Ймовірно, у 2024 році X2 M35i матиме понад 300 кінських сил від 2,0-літрового бензинового двигуна з турбонаддувом.

BMW тестує новий електрокар iX2 - BMW

За технічними характеристиками iX2 має бути дзеркальним відображенням iX1, тому початковою версією має стати xDrive30e з 313 к.с. і 494 Нм крутного моменту від пари електродвигунів. Швидше за все, BMW працює над молодшими версіями iX1 і iX2 з одномоторною передньопривідною установкою.

Яком буде новий BMW i5

admin

Наверх