BMW оновила потужні X5 M та X6 M > Gercek Tesisat

BMW оновила потужні X5 M та X6 M

Слідом за оновленням X5 і X6 компанія BMW модернізувала суперкросовери X5 M і X6 M у виконанні Competition. Початкових версій без цієї приставки «емки» не мають з весни 2021 року, і навіть після рестайлінгу їх не повернули в дію. Натомість нинішні позашляховики стали першими мікрогібридами BMW M. Компактний 48-вольтовий електромотор вбудований в автомат M Steptronic. Він видає 12 кінських сил та 200 Нм, допомагаючи на розгонах з місця та з середніх швидкостей та регенеруючи енергію при гальмуванні та русі накатом.

Основний агрегат X5 M і X6 M Competition – нова версія «бітурбовісімки» 4.4. Їй посилили кривошипно-шатунний механізм, замінили турбокомпресори, впускний повітропровід, оптимізували систему мастила та процес олії. Незважаючи на покращення, двигун видає колишні 625 кінських сил та 750 Нм. При цьому динамікою розгону до ста кросовери програють дорестайлінговим машинам (3,9 c проти 3,8). Причина не так у гібридній доважці, як у нових нейтралізаторах. Максималка — колишні 250 кілометрів на годину, які перетворюються на 290 при замовленні пакету M Driver’s.

І X5 M Competition, і X6 M Competition штатно оснащені адаптивними амортизаторами, електромеханічними стабілізаторами, модифікованим кермовим механізмом M Servotronic та матричними фарами, які стали на 35 міліметрів вже. Різновеликі колеса (21 дюйм спереду та 22 ззаду) за доплату можна пофарбувати глянсовою фарбою Jet Black, як на спеціальному виданні First Edition у дореформених кросоверів. Усередині – вигнутий дисплей BMW Curved Display, M-кермо з вуглепластиковими пелюстками, оббиті дрібнозернистою шкірою Merino крісла та аудіосистема Harman Kardon Surround Sound.

Список опцій кросоверів включає панорамний дах Sky Lounge, музику Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound та цифровий ключ BMW Digital Key Plus. Широкий перелік базових асистуючих систем за бажання можна доповнити розпізнаванням сигналів світлофора, функціями допомоги при зупинці та зміні смуги руху. Автопарковник Parking Assistant Professional запам’ятовує 200 метрів пройденого шляху та може відтворити його у зворотній послідовності.

admin

Наверх